Zaloguj się

BCS Polska oficjalnym partnerem Motoroli ze statusem ACSP

BCS Polska - integrator rozwiązań IT w zakresie pozyskiwania, zdalnego przesyłania i zarządzania danymi w oparciu o kody kreskowe i RFID - został oficjalnym partnerem Motoroli ze statusem Authorized Canopy Solution Provider (ACSP).

Authorized Canopy Solution Provider (ACSP) to najwyższy status, jaki Motorola przyznaje firmom partnerskim dostarczającym rozwiązania szerokopasmowej sieci radiowej Canopy. Dzięki certyfikacji, BCS Polska, jako Authorized Canopy Solution Provider, zapewnia Klientom obsługę na najwyższym poziomie w zakresie sprzedaży i wdrażania platformy Canopy, obejmującą planowanie sieci, analizy techniczne, instalację rozwiązania oraz wsparcie techniczne.

- Rozszerzenie oferty BCS Polska o platformę Canopy to istotny element umacniania przez naszą firmę przewagi konkurencyjnej w zakresie budowy sieci bezprzewodowych w powiązaniu z systemami automatycznej identyfikacji. Jest to szczególnie istotne w kontekście rosnącego zainteresowania firm wykorzystaniem przesyłania danych w oparciu o sieci radiowe. - powiedział Łukasz Iwanczewski, Wiceprezes Zarządu BCS Polska.

Motorola Canopy to nowoczesne rozwiązanie obsługujące tzw. „ostatnią milę”, przeznaczone dla użytkowników zainteresowanych szybką, szerokopasmową, bezprzewodową transmisją danych. Z produktów łączności szerokopasmowej Canopy firmy Motorola korzystają m.in. operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy usług i operatorzy sieci prywatnych. Motorola Canopy to system łączący w sobie wysoką niezawodność z wyjątkową wydajnością, bezpieczeństwem, łatwością wdrożenia i obsługi oraz opłacalnością. Canopy udostępnia wydajną technologię radiową, oferuje przewagę konkurencyjną i zapewnia szybki zwrot kosztów inwestycji, w okresie zaledwie od sześciu do dwunastu miesięcy. Platforma Canopy firmy Motorola jest dostępna w wielu krajach i przystosowana do pracy na różnych częstotliwościach, zgodnie z lokalnymi wymaganiami. Rodzina rozwiązań Canopy w wyniku swej ewolucji docelowo stanie się częścią oferty firmy Motorola w zakresie WiMAX.

Platforma Canopy pozwala na dostarczenie infrastruktury sieciowej (sieci Ethernet) na potrzeby sieci WLAN, zwłaszcza w przypadku rozległych lokalizacji, np. duże place składowe, wiele magazynów na dużym obszarze. Zastosowanie sieci radiowych WLAN w powiązaniu z systemami automatycznej identyfikacji pozwala na znaczne ułatwienie i przyspieszenie pracy, wyeliminowanie pomyłek, a przez to zwiększenie jakości obsługi Klienta i szybką reakcję na jego żądania. Umożliwia komunikację bezprzewodową pomiędzy urządzeniami mobilnymi takimi jak np. przenośne kolektory danych, a siecią Ethernet. Pracownicy wyposażeni w terminale radiowe ze zintegrowanymi czytnikami kodu kreskowego mogą w sposób łatwy i szybki dokonywać operacji na towarach na terenie całego kompleksu magazynowego, firmy, biura, ramp wyładunkowych itp. Poprzez sieć można łatwo nadzorować ruchy towarów od momentu ich wyprodukowania, poprzez przyjęcie na magazyn, aż do momentu sprzedaży lub wysyłki.
Ostatnio zmieniany w środa, 17 styczeń 2007 11:13
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe