Zaloguj się

APREO LOGISTICS "Liderem Informatyki 2008"

APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – otrzymał tytuł „Lidera Informatyki 2008” w kategorii „Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Uroczysta gala konkursu odbyła się 25 września w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Konkurs Lider Informatyki jest organizowany przez redakcję Computerworld od 12 lat. Wyłania przedsiębiorstwa i instytucje odnoszące sukcesy w dziedzinie informatyzacji i jest najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Zgodnie z założeniami  Redakcji Computerworld formuła konkursu ewoluuje i zmienia się tak jak współczesna informatyka i jej rola w zarządzaniu. Każda kolejna edycja ma odzwierciedlać aktualny wpływ IT na działalność biznesową przedsiębiorstw. W tym roku, zgodnie z założeniami Jury, zwycięzcami zostały te firmy, które dzięki wykorzystaniu technologii informatycznych wzmocniły swoją konkurencyjność rynkową poprzez: doskonałość organizacyjną, innowacyjność, kreowanie wartości przez teleinformatykę oraz posiadają spójność strategii teleinformatyki z organizacją biznesową przedsiębiorstwa. Tytuł Lider Informatyki przyznano w kategoriach: przemysł, finanse i bankowość, handel i usługi, sektor publiczny oraz w kategorii Lider Informatyki Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk przewodniczącego jury, Pana Krzysztofa Frydrychowicza wspólnie odebrali Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics oraz Maciej Mrozik, szef programistów. Wyróżnienie dla Apreo Logistics to kolejny dowód na doskonałość autorskiego programu SWIP, który w swojej pierwotnej wersji był już nagrodzony statuetką „Lidera Informatyki 2003” a w latach 2002-2003 otrzymał nagrodę "Złoty Bit”.

- Wchodząc na rynek w 2007 roku posiadaliśmy już wieloletnie doświadczenie w zakresie zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Core systemu SWIP wywodzi się jeszcze z czasów firmy Euroad, ale jego aktualna architektura stanowi potężnie udoskonaloną wersję programu nagrodzonego 5 lat wcześniej. Tak jak otoczenie biznesowe zmienia się niemal z dnia na dzień, tak my na bieżąco udoskonalamy i adaptujemy nasz system do nowych warunków. W firmie nie istnieje, żaden proces biznesowy, który nie miałby swojego odzwierciedlenia w zintegrowanym systemie. Oczywiście do skutecznego konkurowania nie wystarczy sam system – osiągnięte wyniki zawdzięczamy doskonałej współpracy zgranego Zespołu IT i profesjonalnej Kadry. Wyróżnienie jest  dla nas ogromnym zaszczyt, ale przed nami jeszcze wiele pracy.  Na rozchwianym, niestabilnym a jednocześnie wysoce konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto lepiej zaplanuje i zorganizuje swoją przyszłość, dlatego dzięki inwestycjom w nowoczesne narzędzia pracy maksymalnie wykorzystujemy zasoby firmy - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.

Ostatnio zmieniany w środa, 01 październik 2008 10:25
Zaloguj się by skomentować