Zaloguj się

FieldService

Firma Consafe Logistics wprowadziła na rynek przełomowe rozwiązanie dla serwisantów pracujących w terenie.

Celem Consafe Logistics  jest projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych, dających przewagę konkurencyjną w branży logistycznej. W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy systemy WMS (Warehouse Management Systems)  do zarządzania magazynami oraz rozwiązania mobilne dla transportu, handlu i firm serwisowych. Rozwiązania te znalazły zastosowanie w wielu renomowanych firmach. Aplikacja FieldService  zapewnia stały dostęp do informacji o naprawianych urządzeniach i historii ich napraw w dowolnym miejscu i czasie. Płynne wprowadzanie danych i generowanie raportów serwisowych pozwala na bieżąco aktualizować dane w centralnym systemie firmowym. Rozwiązanie FieldService jest  kompletnym, gotowym systemem, mającym za zadanie podnieść  efektywność pracy techników w terenie. System ten  umożliwia  monitorowanie prac, w tym programów serwisowych, instalacji oraz konserwacji. Kontroluje dane dotyczące zleceń, jak np. bieżący serwis, części potrzebne do naprawy danego urządzenia, lokalizacja urządzenia. Dba również o utrzymywanie niezbędnego zapasu części zamiennych, niezbędnych do naprawianych urządzeń w samochodach serwisantów, informując o malejących zasobach i potrzebie ich uzupełnienia. Możliwe jest skontrolowanie każdego zlecenia na indywidualnym poziomie, określenie jego struktury oraz lokalizacji. Rejestracja i raportowanie wizyt serwisowych odbywa się w płynny i łatwy sposób wraz z ciągłą aktualizacją danych w centralnym systemie firmy. Platformą działania aplikacji FieldService jest system modułowy Duplo.

- Warto wspomnieć - dodaje Jarosław Bukowski Sales&Marketing Manager w Consafe Logistics -  że Duplo, modułowy system firmy Consafe Logistics  wykorzystany w aplikacji FieldService, oferuje wiele standardowych funkcji i modułów opracowanych specjalnie na potrzeby techników serwisowych.  Oznacza to, że każde rozwiązanie jest dostosowane indywidualnie do potrzeb klientów. Mamy satysfakcję z dotychczasowych wdrożeń i zainteresowania firm z różnych branż rozwiązaniem FieldService. Dla nas oznacza to, że oferujemy produkt o  wysokiej jakości.

Poza FieldSevice, w ofercie Consafe Logistics znajdują się także inne rozwiązania mobilne: ControlTransport (dla transportu i logistyki), MobileSale (wspiera sprzedaż w terenie) i DynamicStore (rozwiązanie dla handlu detalicznego).

Ostatnio zmieniany w piątek, 25 wrzesień 2009 14:25
Zaloguj się by skomentować