Zaloguj się

Komunikacja mobilna bez przerwy

Intermec wprowadza najnowszą wersję Skynax. System przeznaczony jest dla dostawców rozwiązań mobilnych i służy do zarządzania urządzeniami przenośnymi, obniżając koszty związane z integracją i zarządzaniem pracą wielu różnych produktów.


Skynax zapewnia przesyłanie właściwych danych do i od pracowników mobilnych w odpowiednim czasie, nawet w przypadku gdy znajdują się w miejscach, w których zasięg sieci jest niestabilny lub tymczasowo go brakuje.

   System znajdzie zastosowanie w firmach mających pracowników mobilnych: przedstawicieli handlowych, kurierów, pracowników serwisowych, a także realizujących: dostawy do sklepów, usługi przedsprzedaży i eksponowania towarów w sklepach oraz służb porządkowych. Skynax zapewnia producentom aplikacji mobilnych gotowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi, rozwiązując problemy związane z niedostępnością sieci. System pozwala w efektywniejszy sposób wykorzystać dostępną przepustowość i łatwiej diagnozować problemy z urządzeniami.

   Skynax umożliwia rozwiązywanie problemów w pięciu kluczowych obszarach przedsiębiorstwa:

Synchronizacja danych: system automatyzuje i przyspiesza synchronizację danych. To ważne szczególnie w szczytowym natężeniu ruchu. System zapewnia możliwość monitorowania i kontrolowania wymiany wszystkich danych.
Łączność i wykorzystanie sieci: Skynax ułatwia optymalizowanie wykorzystania sieci i sterowania połączeniami w sieci pod kątem realizacji funkcji przez aplikacje mobilne. Pozwala to na zredukowanie kosztów komunikacji nawet do 40 proc. System umożliwia centralne monitorowanie i zarządzanie całą komunikacją w przedsiębiorstwie.
Bezpieczeństwo: zabezpieczenia na najwyższym poziomie zapewnia zastosowanie metod uwierzytelnienia i szyfrowania zgodnych ze standardem FIPS (Federal Information Processing Standard). Pozwala to na bezpieczne przesyłanie danych za pośrednictwem dowolnej sieci wydzielonej lub publicznej.
Zarządzanie urządzeniami: system umożliwia pełną automatyzację zarządzania ustawieniami urządzeń. Ogranicza to doraźne interwencje specjalistów z działu informatyki. Dzięki zautomatyzowaniu zarządzania, usprawnieniu procesów uruchamiania aplikacji oraz możliwości dynamicznego konfigurowania dowolnego urządzenia na żądanie, Skynax pozwala zmniejszyć obciążenia sieci, usprawnić zarządzanie oraz zredukować koszty średnio o 600 USD w całym okresie eksploatacji pojedynczego urządzenia w typowej instalacji mobilnej.
Wsparcie techniczne: wraz z rozwiązaniem dostarczany jest mechanizm diagnozowania, dokumentowania i rozwiązywania problemów. Dzięki niemu można m.in. uzyskać podgląd obrazów na wyświetlaczach urządzeń użytkowników i zdalnie sterować pracą.

Wersja Skynax 8.0 jest dostępna za pośrednictwem sieci partnerskiej Intermec.


Ostatnio zmieniany w piątek, 04 maj 2012 09:47
Zaloguj się by skomentować