Zaloguj się

Panorama Outsourcingu ostatnie miesiące za darmo

Lipiec to ostatni miesiąc, w którym prowizja od wygranych aukcji na portalu panoramaoutsouringu.pl nie jest pobierana. Tylko do końca wakacji za darmo można też korzystać ze wszystkich modułów.

Panorama Outsourcingu już od wiosny zrzesza firmy poszukujące rozwiązań BPO. Pod adresem www.panoramaoutsourcingu.pl firmy znajdą bazę wiedzy na temat outsourcingu, dokonają szczegółowej analizy swoich potrzeb outsourcingowych, wybiorą dostawcę lub mogą same oferować outsourcowanie procesów biznesowych. Użytkowanie wszystkich modułów jest darmowe do końca sierpnia. Aby z niego skorzystać, trzeba zarejestrować się na portalu, czyli w formularzu podać nazwę firmy.


Po zarejestrowaniu firmy będą miały dostęp do następujących funkcji portalu:

  • Akademia Outsourcingu,
  • Analiza studiów przypadku, 
  • Kreator zapytania ofertowego wraz z przetargiem on-line, 
  • Ocena potrzeb outsourcingowych przedsiębiorstwa,
  • Moduł zarządzania projektem, 
  • Moduł ewaluacji wdrożenia, 
  • Moduł oceny dostawców, 
  • Moduł zbierania punktów za aktywność.

Bez konieczności rejestracji można m.in. odbyć szkolenie w formie e-learningu oraz spróbować swoich sił w dwóch grach decyzyjnych. - Gry pozwalają w sposób praktyczny sprawdzić wiedzę teoretyczną dostarczoną przez e-kurs. Dużo małych firm właśnie od tego modułu zaczyna przygodę z naszym portalem - mówi Jarosław Fedisz, Kierownik Projektu PO. Dla firm, które zdecydują się na rejestrację Platforma umożliwia chociażby stworzenie zapytania ofertowego on-line, wybór firmy-dostawcy usług i ocenę jej pracy po skończonym projekcie. Jeszcze tylko przez miesiąc nie będzie pobierana żadna prowizja od wygranej w przetargu za pośrednictwem portalu.
   Portal przygotował specjalny program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych klientów. Będą oni mogli skorzystać z kuponów rabatowych na usługi portalu oraz usługi lub towary oferowane przez reklamodawców. W celu skorzystania z kuponów rabatowych, należy uzyskać określoną liczbę punktów wskazanych na banerze reklamowym lub otrzymanej informacji biznesowej i skontaktować bezpośrednio z biurem.
   Projekt został zrealizowany przez firmę Panorama Outsourcingu z wykorzystaniem środków unijnych przyznanych w ramach działania 8.1 POIG "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej".

Ostatnio zmieniany w środa, 03 lipiec 2013 12:41
Zaloguj się by skomentować