Zaloguj się

e-sprzedaż będzie coraz ważniejsza dla producentów wyposażenia magazynowego

Firma PROMAG S.A. kolejny rok z rzędu znalazła się w gronie laureatów rankingu e-Gazele Biznesu, który wyłania najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w branży e-commerce.

Internet to dodatkowy, ale niezwykle istotny kanał sprzedaży dla spółki, a możliwość e-zakupów, wraz ze zmianami przyzwyczajeń klientów, będzie nabierała na rynku logistycznym coraz większego znaczenia.

- Sklep internetowy uruchomiliśmy w 2003 roku, jako jedna z pierwszych firm z branży logistycznej. Z perspektywy tych kilkunastu lat, mogę bez wahania potwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja, która pozwoliła nam budować przewagę konkurencyjną na polskim rynku logistycznym. Naszą siłą są co prawda kompleksowe realizacje i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie, optymalizujące procesy intralogistyczne, ale z drugiej strony dysponujemy również bardzo bogatym asortymentem wyposażenia magazynowego, które można zamówić szybko właśnie za pośrednictwem naszego sklepu online. Oprócz wyposażenia magazynowego klienci znajdą w naszym e-sklepie także wyposażenie warsztatów, hal produkcyjnych, pomieszczeń socjalnych czy biur.
Cieszy nas, że udział sprzedaży online w całej strukturze sprzedaży PROMAG rośnie każdego roku i coraz większa grupa naszych klientów docenia możliwość dodatkowych zakupów w e-sklepie. Co istotne, obserwujemy przepływ klientów w dwóch kierunkach. Z jednej strony mamy więc firmy, które w pierwszej kolejności korzystają z naszego e-sklepu i na bazie dobrych doświadczeń, zgłaszają się do nas z zapytaniami dotyczącymi realizacji większych projektów, obejmujących np. modernizację i usprawnienie procesów intralogistycznych. Z drugiej, są natomiast te przedsiębiorstwa, które nas znają, bo wspólnie realizowaliśmy już kompleksowe projekty, a dla których e-sklep jest wygodną formą codziennego uzupełniania wyposażenia magazynowego.
Utrzymanie rosnącego trendu sprzedaży internetowej jest dla nas sprawą niezwykle istotną, dlatego na bieżąco badamy opinie klientów korzystających z e-promag.pl. Jednocześnie, cały czas pracujemy nad poprawą jakości obsługi, czasu reakcji na zapytania i czasu realizacji zamówień. Na bieżąco wprowadzamy atrakcyjne oferty promocyjne, cykliczne wyprzedaże produktów, a także dużo uwagi poświęcamy rozwojowi naszego programu lojalnościowego. To m.in. z uwagi na nasze prognozy dotyczące oczekiwanych wzrostów sprzedaży internetowej podjęliśmy decyzję o rozbudowie Centrum Logistycznego w Koninku, zakończonej w połowie 2016 roku - mówi Karolina Tokarz, prezes zarządu, naczelny dyrektor PROMAG S.A.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 24 listopad 2016 08:46
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe