Zaloguj się

Oferta e-commerce DHL ze Złotym Godłem QI 2018

Firma DHL Express, dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych przesyłek ekspresowych, otrzymała Złote Godło w programie Najwyższa Jakość Quality International 2018 za najwyższą jakość usług w zakresie oferowanych rozwiązań e-commerce.

   Kapituła programu przyznająca certyfikat i prestiżowe Godło Najwyższa Jakość QI wysoko oceniła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności firmy DHL Express, zwłaszcza w zakresie oferowanych usług i uhonorowanej Złotym Godłem oferty e-commerce. Nagrodzona usługa zaspokaja potrzeby związane z dostosowaniem standardów obsługi użytkowników e-sklepu do rosnących wymagań rynku. Adresatami oferty są właściciele sklepów internetowych, działający w sektorze B2C, którzy prowadzą lub planują rozwinąć biznes na rynkach międzynarodowych i rozważają wprowadzenie opcji transportu lotniczego.
   Z punktu widzenia sprzedawcy internetowego rozwijającego swój biznes, ważne jest poznanie kryteriów, którymi kieruje się nabywca towaru w sieci. Dla klientów e-commerce istotna jest wiarygodność sprzedawcy, sprawny system obsługi, w tym doradztwo w kwestiach celno-podatkowych, a także dostęp do rozwiązań wspierających bezpieczeństwo zakupów w sieci i terminowość dostaw. Kupujący w sieci oczekują szybkości, elastycznych dostaw oraz łatwej możliwości zwrotu towaru. Konsumenci coraz częściej kupują, używając swoich mobilnych urządzeń, a szybkość dostawy może być oceniana wyżej niż koszt transportu. W przypadku doręczeń zamówień, liczy się globalna sieć, terminowe i przyjazne zarządzanie doręczeniem przesyłki do odbiorców. Według DHL Express to nieodłączne atuty, na które patrzą dziś klienci z sektora e-commerce. Niezależnie od wielkości firmy wszyscy mogą odnieść korzyści z tej rewolucji. Mając to na uwadze, DHL Express proponuje właścicielom e-sklepów ofertę e-commerce połączoną z kampanią informacyjną, jak w pięciu krokach osiągnąć sukces w biznesie, dzięki utrzymywanym relacjom z klientami i jak zbudować pozycję firmy dzięki międzynarodowej wymianie handlowej.
   Swoją ofertą DHL Express wspiera rozwój biznesów klientów poza Polską w oparciu o sprzedaż internetową. W ramach oferty e-commerce, obok ekspresowych dostaw i usługi konsultingowej, DHL Express umożliwia dostęp do systemu zarządzania doręczeniami (On Demand Delivery), który wpływa na poprawę skuteczności dostaw przesyłki, tym samym zwiększając satysfakcję i zadowolenie klientów z jakości obsługi. ODD umożliwia praktyczny i elastyczny system proaktywnych powiadomień oraz śledzenia przesyłki międzynarodowej od momentu jej nadania do chwili doręczenia, jak również wybór najkorzystniejszej formy jej odbioru. W zakresie oferty e-commerce, DHL Express zapewnia klientom globalny zasięg, ekspercką wiedzę, wsparcie techniczne i doradztwo w kwestiach celno-podatkowych w każdym z 220 krajów, gdzie realizuje usługi. To wyjątkowa oferta handlowa z uproszczoną liczbą stref wysyłkowych, skierowana do przedsiębiorców z branży e-commerce, rozwijających działalność na rynkach globalnych.
   Firma DHL Express już po raz czwarty została uhonorowana medalem QI w Programie Najwyższa Jakość Quality International. W poprzednich latach kapituła programowa nagrodziła Złotym Godłem usługę TDI (Time Definite International), a także aplikację DHL TAS (Trade Automotion Service). W ubiegłym roku Złotym Godłem wyróżnione zostały usługi celne, natomiast firma otrzymała nagrodę specjalną - statuetkę Perły Jakości 2017.
   Najwyższa Jakość QI jest największym programem projakościowym w Polsce, skupiającym firmy i instytucje, działające na terytorium kraju wokół idei zarządzania jakością. Tegoroczna XII edycja realizowana jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Organizatorem programu jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 24 maj 2018 11:08
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe