Zaloguj się

Nagroda dla DHL Global Customer Solutions

DHL Global Customer Solutions, dział zarządzania relacjami z klientami firmy DHL, poinformował o otrzymaniu prestiżowej nagrody SCM Logistics Excellence Award za rok 2009. DHL GCS jest jedną z pięciu firm nagrodzonych tytułem najlepszego partnera w zakresie rozwiązań dla łańcucha dostaw (Outstanding Partner in Supply Chain Excellence Award).

Nagrody wręczone podczas ceremonii w Singapurze przyznane zostały firmom odgrywającym istotną rolę w tworzeniu i rozwijaniu łańcuchów dostaw. Firma DHL GCS została wybrana z ponad 30 przedsiębiorstw nominowanych do nagrody w uznaniu wymiernego wpływu, jaki mają oferowane przez nią usługi na wyniki biznesowe klientów. DHL GCS został także nagrodzony za udokumentowaną działalność na rzecz ochrony środowiska prowadzoną w ramach międzynarodowego programu GoGreen, którego celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla.

- Nagroda w tak cenionym konkursie to dla DHL ogromny zaszczyt. – powiedział Richard Owens, CEO, Global Customer Solutions, DHL Asia Pacific. - Nasi klienci już wiedzą, że strategiczne partnerstwo z GCS pomaga im osiągnąć cele biznesowe przy jednoczesnej redukcji kosztów i poprawie efektywności operacyjnej. Nagroda dla najlepszego partnera jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w odniesieniu do klientów oraz wiedzy eksperckiej naszego zespołu w Azji Pacyficznej, szczególnie cennej w okresie trudnej sytuacji ekonomicznej.

Kapituła nagrody doceniła także DHL GCS za innowacyjny projekt DHL Supply Chain Center of Excellence, instytucji powołanej do życia przez GCS i wspieranej przez Singapore Economic Development Board. Współpraca między organizacjami została nawiązana w celu wsparcia lokalnych i zagranicznych inwestorów działających w Singapurze w sektorach przemysłowym i usługowym i obecnie koncentruje się na trzech kluczowych obszarach: doradztwie strategicznym, zarządzaniu oraz technologiach i innowacjach. Od początku swojego powstania w roku 2007 Singapore Economic Development Board skupia się na budowaniu pozycji Singapuru jako ośrodka logistycznego zdolnego do rozwijania, testowania i oferowania rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla klientów z różnych branż i sektorów.

Zaloguj się by skomentować