Zaloguj się

Ogłoszenie konkursu Mobile Premier Awards

Organizator konkursu - MobileMonday PL - szuka najlepszych innowacji i startupów.

Mobile Premier Awards  to jeden z największych, globalnych konkursów świata mobilnego. Najważniejsi eksperci z branży szukają najlepszych innowacji i startupów roku. Główna nagroda będzie ogłoszona podczas Mobile World Congress 15 lutego 2010 r. w Barcelonie. MobileMonday Poland organizuje krajową edycję konkursu.

- Organizatorzy MobileMonday Poland są bardzo blisko związani z polskim i światowym Venture Capital, oraz są aktywni jako przedsiębiorcy i inwestorzy - mówi Zoe Adamowicz, prezes rady fundatorów fundacji MobileMonday Poland - Dzięki tym okolicznościom organizacja lokalnego, polskiego konkursu pomysłodawców i przedsiębiorczości na rynku mobile i wireless przyszła nam bardzo naturalnie.

Zgłoszenia, a więc pomysły i business plany, można nadsyłać do 15 grudnia 2009 r. w języku angielskim na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wybrane firmy będą zaproszone na event, gdzie zaprezentują swoje projekty przed prominentnymi gośćmi ze świata mobilnego. Zwycięzca, którego wybierze międzynarodowe jury, będzie miał możliwość wyjazdu do Barcelony na Mobile World Congress i przedstawienia swojego pomysłu na business przed najważniejszymi inwestorami i firmami w branży.

- Mamy nadzieję, że inicjatywa ta otworzy nowe możliwości młodym przedsiębiorcom oraz doda innowacyjnej energii polskiemu rynkowi mobile i wireless - podkreśla Zoe Adamovicz.

W konkursie mogą brać udział:
- wszyscy zaangażowani w świat mobilny (istniejące firmy, produkty, jak i pomysły) na polskim rynku (lub z planem na wejście na krajowy rynek w bliskiej przyszłości)
- firma/projekt/pomysł musi mieć silny związek z sektorem mobilnym (czy to w rodzaju oferowanych usług, aplikacji, czy produktu, w całości lub tylko w części swojej działalności)
- firma powinna istnieć na rynku nie dłużej niż 2 lata, lub w sytuacji, gdy jest to projekt w starszej firmie, nie może być starszy niż rok. W sytuacji, gdy zgłaszany jest tylko pomysł na firmę czy projekt, oczywiście nie musi jeszcze istnieć na rynku, ale powinien mieć zarysowany plan na przyszłość.

Zgłoszenia powinny zawierać:
- opis firmy/projektu/pomysłu (max 5 slajdów power point) oraz linki do firmy i screenshoty. Jeśli produktu nie ma na rynku, więc nie posiada jeszcze strony, wystarczy opis i screenshoty.
- w temacie maila należy wpisać: Zgłoszenie MPA + nazwa firmy

Ostatnio zmieniany w piątek, 11 grudzień 2009 10:57
Zaloguj się by skomentować