Zaloguj się

Polska i świat w pakiecie DHL Express

DHL Express, jako pierwszy na rynku, wprowadził i rozwija nową ofertę sprzedaży usług kurierskich - promocyjne pakiety usług międzynarodowych i krajowych, skierowane do klientów indywidualnych, płacących gotówką. Każdy z pakietów składa się ze standardowej usługi ekspresowej, do której dodana jest usługa dodatkowa. Całość ma jedną, zryczałtowaną cenę brutto.Przesyłki międzynarodowe lotnicze

Klienci, wysyłając przesyłki do 220 krajów i terytoriów zależnych na całym świecie, mogą skorzystać z 3 pakietów usług. Oferta obejmuje dokumenty i przesyłki o wadze do 2 kg bez względu na rozmiar. Dostępne pakiety to:
Ekonomiczny - klienci nadają osobiście przesyłkę w Punktach Obsługi Klienta. Doręczana jest do końca dnia roboczego, zgodnie z czasem tranzytu do wybranego miejsca docelowego. Cena to 220 zł brutto.
Prosty - gdy przesyłka jest odbierana przez kuriera DHL. Doręczana jest do końca dnia roboczego, zgodnie z czasem tranzytu do wybranego miejsca docelowego. Cena to 270 zł brutto.
Szybki - pakiet przeznaczony dla klientów, dla których bardzo ważny jest czas dostawy. Dlatego przesyłka będzie doręczona do odbiorcy przed godziną 12:00 do głównych centrów biznesowych na świecie. Klient ma do wyboru dwie opcje - przesyłkę może nadać przez kuriera lub osobiście w Punktach Obsługi Klienta. Cena to 325 zł brutto.
Ceny pakietów zawierają opłatę paliwową i VAT, są takie same bez względu na miejsce doręczenia w Europie i na świecie.

Przesyłki krajowe
Klienci mają do wyboru 5 pakietów obejmujących przesyłki krajowe jednoelementowe o wadze do 31,5 kg, doręczane do dowolnego miejsca w Polsce następnego dnia roboczego. Przesyłki są ubezpieczone do 50 000 zł, zgodnie z deklaracją wartości podaną przez klienta. Dostępne pakiety to:
Ekonomiczny - klienci nadają przesyłkę osobiście w Punktach Obsługi Klienta. Cena to 29,99 zł brutto.
Prosty - gdy przesyłka jest odbierana przez kuriera DHL, cena wynosi 39,99 zł brutto.
Pobraniowy - przesyłka jest odbierana przez kuriera lub nadawana osobiście w Punktach Obsługi Klienta. Pakiet obejmuje usługę pobrania do maksymalnej wartości towaru 5,5 tys. zł. Cena pakietu to 49,90 zł brutto.
Szybki - pakiet przeznaczony dla klientów, którzy chcą, aby ich przesyłka była doręczona przed godz. 12:00 następnego dnia roboczego (przy nadaniu w piątek możliwa jest bezpłatna dostawa w sobotę). Przesyłka jest odbierana przez kuriera lub nadana osobiście w Punktach Obsługi Klienta. Jej cena to 49,90 zł.
Wieczorny - to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy wysyłają przesyłkę do odbiorców indywidualnych, mogących ją odebrać w godzinach od 18:00 do 22:00. Przesyłka jest odbierana przez kuriera lub nadawana osobiście w Punktach Obsługi Klienta. Przed doręczeniem ustalany jest możliwy czas dostawy, DHL kontaktuje się telefonicznie i smsowo z odbiorcą przesyłki. Cena pakietu to 49,90 zł brutto.

- Głównymi zaletami naszej oferty pakietowej są korzystne ceny i proste zasady obsługi. Każdy z pakietów został zbudowany tak, aby nasi klienci indywidualni szybko mogli dopasować usługę kurierską do swoich obecnych potrzeb. Duże zainteresowanie ze strony klientów pokazuje, że był to strzał w dziesiątkę - mówi Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży DHL Express (Poland). - Oferta pakietowa odpowiada obecnemu trendowi na rynku usług kurierskich do upraszczania oferty i usług. Dlatego już teraz pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami.  

Szczegółowe informacje na temat pakietów dostępne są na www.dhlpakiety.com.pl.

Ostatnio zmieniany w środa, 02 marzec 2011 11:37
Zaloguj się by skomentować