Zaloguj się

Zintegrowana platforma ERP IBM i Infor

Zoptymalizowana kombinacja sprzętu i oprogramowania przyspiesza podejmowanie decyzji i redukuje koszty administracyjne. Firmy IBM oraz Infor ogłosiły dostępność zintegrowanego rozwiązania zaprojektowanego w celu ulepszenia zyskowności i elastyczności firm produkcyjnych.


Zoptymalizowana platforma ERP (Enterprise Resource Planning) dla systemów Infor ERP LX, ERP XA i ERP System21 oparta jest na wiodących na rynku systemach POWER7® IBM oraz na systemie operacyjnym IBM i. Jest to łatwa w instalacji aplikacja, który usprawnia procesy produkcyjne przez automatyzację planowania, harmonogramowania i realizacji. Wykorzystuje ona również inteligencję biznesową nowej generacji, przyspieszając podejmowanie decyzji i redukując koszty administracyjne. Ten zintegrowany system jest drugim zestawem systemów optymalizacji danych, zaprojektowanym dla danej branży i opracowanym przez IBM i Infor by pomóc firmom czynić oszczędności w obszarach produkcji, dystrybucji i usług. Pierwszy z takich systemów, oparty na Infor ERP Distribution Enterprise (A+), pomógł Puerto Rico Supplies Group (jedna z największych firm dystrybucyjnych w Puerto Rico) podnieść dochody brutto o 10% w ciągu jednego roku oraz usprawnił dostawy na czas o 23%. Produktywność pracowników magazynów wzrosła o 44% w dziale pakowania produktów chłodniczych (mierzona w przypadkach na godzinę) oraz o 85% w dziale pakowania produktów trwałych.

- A+ jest kręgosłupem wszystkiego, co dzieje się w magazynie. Rejestrujemy każdą transakcję by utrzymać pełną kontrolę - powiedział Carlos Falcon, dyrektor ds. IT w PRSG. - Jesteśmy również bardzo zadowoleni z platformy IBM i For Power Systems (iSeries), z której korzystamy przy A+. Jest stała, trwała i, uogólniając, działa sama.

- Produkcja to proces, a każdy krok może mieć znaczący wpływ na zyskowność. Lepszy wgląd w procesy i efektywna optymalizacja każdego kroku są niezbędne dla każdej firmy, która chce konkurować na globalnym rynku - powiedział Charles Germano, dyrektor ds. porozumień globalnych w pionie IBM Sales & Distribution. - Oferując zintegrowane rozwiązanie sprzętu i oprogramowania już dopasowane do specyficznych zadań firm produkcyjnych, upraszczamy środowisko IT, umożliwiając taką konkurencyjność.

Nowy pakiet aplikacji Infor dla produkcji oparty na IBM Power Systems zapewnia ponadto trzy lata wsparcia technicznego premium, usługi wdrożenia i migracji, opcje dodatkowe takie jak Infor CRM for System i, oraz oparte na chmurze usługi odzyskiwania danych. Klienci mogą wybrać serwer IBM Power 720 Express lub IBM Power 740 Express jako bazę dla środowiska IT, z systemem operacyjnym IBM i.

Więcej informacji o IBM oraz rozwiązaniach dla Infor ERP.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 23 wrzesień 2013 06:59
Zaloguj się by skomentować