Zaloguj się

Bezpieczny transport produktów? Zacznij od opakowania!

  •  Dorota Kołodziejczyk
  • Kategoria: Logistyka

Opakowania logistyczne na targach Packaging Innovations

Wzrastająca popularność polskich produktów związana nie tylko z dobrą jakością, ale i korzystną ceną sprzyja ich eksportowi. Handel prowadzony z odbiorcami mającymi siedzibę w znacznej odległości od dostawcy wymaga z kolei dobrego zaplanowania całego procesu logistycznego. Nie bez znaczenia jest w tym przypadku dobór odpowiedniego opakowania, które będzie chronić przesyłkę.Naprzeciw oczekiwaniom zgłaszanym przez przedsiębiorców mających styczność z transportem i magazynowaniem towarów oraz doborem odpowiednich opakowań wychodzą organizatorzy targów nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations, które już po raz czwarty odbędą się w Warszawie. 14 i 15 marca b.r. w Hali Expo XXI swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju opakowań. Nie zabraknie wśród nich opakowań logistycznych i ochronnych, którym poświęcona będzie specjalna strefa LOGISPACK. Wśród opakowań prezentowanych przez takie firmy jak m.in.: Bestim s.j., H.T.S, Asia Pack, GLF Sp. z o.o., Skropak, Sealed Air  będzie można znaleźć:

  • palety i pojemniki metalowe, drewniane, plastikowe,
  • kosze druciane,
  • jednorazowe tekturowe palety Euro,
  • papier o strukturze plastra miodu,
  • ekologiczne wypełniacze wolnej przestrzeni,
  • różnorodne opakowania ochronne.

Oprócz strefy LOGISPACK, produkty na targach będą skupione jeszcze w dwóch innych obszarach tematycznych: w strefie LABELLING (etykiety, kody, nalepki) oraz w strefie CO-PACKAGINGU (pakowanie, przepakowywanie i konfekcjonowanie produktów).
Ciekawym uzupełnieniem oferty prezentowanej na stoiskach będą wykłady odbywające się w ramach branżowych seminariów learnShops. Eksperci i praktycy z branży opakowań podzielą się z gośćmi targowymi wiedzą  zarówno z zakresu najnowszych rozwiązań technicznych, jak i tych związanych z marketingowymi aspektami opakowań. Szczegółowy program seminariów learnShops dostępny jest na stronie internetowej targów.

Prezentacje i pokazy oraz strefy produktowe to nie jedyne mocne punkty targów Packaging Innovations. Warto także wspomnieć o Programie Innowacja, który promuje niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Podczas targów stoiska wystawców, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie i zaprezentować swoje nowości zostaną oznaczone specjalnym znakiem "INNOWACJA", a dokładną informację na temat produktów będzie można znaleźć w katalogu targowym.

Warto już dziś zaplanować sobie czas i odwiedzić targi Packaging Innovations. Dodatkowo dokonując wcześniejszej rejestracji on-line można uzyskać BEZPŁATNY WSTĘP na targi. Wizyta w Hali EXPO XXI i uczestnictwo w targach z pewnością ułatwią dobór odpowiedniego opakowania dopasowanego do produktu.


 
Targi nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations
Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

14 marca 2012 r. (środa): 10:00 - 17:00
15 marca 2012 r. (czwartek): 10:00 - 16:00


www.easyfairs.pl

Dorota Kołodziejczyk
easyFairs Poland
Dział Marketingu
tel. (+48) 12 651 95 23
tel. kom. 510 134 219
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 14 luty 2012 12:51
Zaloguj się by skomentować