Zaloguj się

Nowa oferta Siódemki na 2012 rok

Firma kurierska Siódemka SA przedstawiła ofertę nowych usług. „Przewodnik po usługach 2012 - Cennik usług”.

Przewodnik zawiera opis najnowszych usług firmy oraz wszystkie ważne z punktu widzenia klienta informacje na temat współpracy z Siódemką.

- Dokument stanowi bogatą bazę wiedzy o naszych usługach oraz narzędziach wspomagających zarządzanie wysyłkami. Klienci znajdą w nim również informacje o sposobie wyceniania przesyłek, zasadach bezpiecznego pakowania i przygotowania dokumentów przewozowych - mówi Magdalena Dwulit, PR manager Siódemka S.A.

Najnowsza oferta Siódemki została przygotowana w oparciu o wyniki ankiet przeprowadzonych wśród klientów firmy. W odpowiedzi na ich potrzeby, spółka poszerzyła wachlarz swoich usług o produkt Pobranie Next Day, czyli zwrot kwoty pobrania następnego dnia roboczego po doręczeniu.

- To idealna propozycja dla klientów, którzy wysyłają towary za pobraniem i oczekują szybkiego zwrotu pieniędzy na konto. Zainteresowanie tego typu produktem, wzrosło wraz z dynamicznym rozwojem segmentu rynku e-commerce - wyjaśnia Magdalena Dwulit.

Oferta usług podstawowych w serwisie krajowym została uzupełniona o możliwość dostarczenia przesyłki z zastrzeżeniem godziny doręczenia do 10:00 i do 12:00 następnego dnia po nadaniu. Usługa ta jest dostępna w 152 miejscowościach dla usługi 7 Next Day 10:00 oraz w 297 miejscowościach dla usługi 7 Next Day 12:00.

Z myślą o klientach którzy wysyłają małą ilość paczek a cenią wygodę, przygotowano specjalną usługą pre-paid: WebPack 7, którą rozszerzono o dodatkowy pakiet 10 sztuk listów przewozowych.

Siódemka oferuje innowacyjną ofertę rozwiązań narzędziowych, wspierających proces obsługi przesyłek. Najnowsze rozwiązania informatyczne firmy wkrótce będą dostępne do pobrania na stronie www.siodemka.com. Są to:
  • 7 Business Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla programów magazynowo-sprzedażowych, takich jak Wf-Mag, Symfonia i Forte. To jedyne na rynku rozwiązanie umożliwia klientom Siódemki zarządzanie przesyłkami w ramach jednego systemu, bez konieczności przenoszenia danych lub realizacji dodatkowych integracji. Aplikacja 7 Business Ship Control została stworzona we współpracy z producentami tych programów - firmy Asseco Bussines Solution S.A. oraz Sage sp. z o.o.
  • 7 Office Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla Microsoft Outlook. Jest to rozwiązanie umożliwiające przygotowanie i zarządzanie wysyłkami za pomocą tego popularnego programu pocztowego.
     
    „Przewodnik po usługach 2012 - Cennik usług” jest dostępny w formie drukowanej w każdej placówce Siódemki oraz na stronie www.siodemka.com.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 14 luty 2012 12:40
Zaloguj się by skomentować