Zaloguj się

Ostatnie dni promocyjnej opłaty konferencyjnej na Forum Współpracy 2012!

  

Optymalizacja kosztów w łańcuchu dostaw. Rozwój e-commerce w branży FMCG. Nowoczesne systemy wspierające sprzedaż w mobile commerce. Rola operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy. Skuteczne wdrożenia GDSN. Trendy kształtujące współczesny rynek i nowego konsumenta… To tylko niektóre zagadnienia, jakie managerowie branży FMCG omówią na konferencji Forum Współpracy 2012, 30 maja w Warszawie, w hotelu Hyatt Regency. Konferencji wyjątkowej, bo przygotowanej przez organizację skupiającą największe przedsiębiorstwa polskiego rynku FMCG, Zrzeszenie Pracodawców ECR Polska.

Tylko do końca marca trwa promocja "2=1". Przy rejestracji w tym terminie dwóch osób z jednej firmy naliczana jest opłata konferencyjna tylko za jedną osobę! Warto zarejestrować się już dziś i dołączyć do grona liderów na corocznym spotkaniu kadry zarządzającej branży FMCG, jedynej konferencji przygotowanej przez praktyków rynku!

Forum Współpracy 2012 to konferencja oferująca porcję bardzo przydatnej wiedzy dla managerów rynku FMCG "w pigułce". Program podzielono na dwie zasadnicze części: praktyczną (w niej równolegle sesja logistyczna oraz sesja new-commerce) i strategiczną.
Cześć pierwsza to case-study prezentowane przez partnerów handlowych, z których uczestnicy dowiadują się jak czerpać korzyści ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów. Sesja logistyczna w tym roku dotyczyć będzie głównie współdzielenia łańcuchów dostaw, obniżania kosztów gospodarki paletowej, roli operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, elektronicznej wymiany danych i GDSN.
Sesja "new commerce" to wystąpienia na temat rozwoju e-commerce w FMCG, jakości danych podstawowych, wpływu mediów społecznościowych na branżę i sposobów ich badania, narzędzi wspomagających sprzedaż w handlu mobilnym i internetowym, korzyści z wdrażania e-płatności w e-commerce.
Sesja strategiczna skupi się na zagadnieniu "nowego konsumenta" i nowym kierunku w shoppermarketingu, trendach i wyzwaniach współczesnego biznesu FMCG.

Forum Współpracy to konferencja adresowana przede wszystkim dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla, wartościowa również dla managerów funkcjonalnie odpowiadających za logistykę, sprzedaż, zakupy, marketing, IT. Co roku uczestnikami Forum są przedstawiciele producentów FMCG, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i IT. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy to wreszcie świetne miejsce wymiany doświadczeń i rozwijania relacji partnerskich. Organizatorzy ułatwiają nawiązanie rozmów i organizację spotkań indywidualnych a konferencja kończy się business mixerem - dzięki czemu rozpoczęte rozmowy mogą być kontynuowane w mniej formalnej atmosferze.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: http://www.ecr.pl/forum2012/

Ostatnio zmieniany w wtorek, 27 marzec 2012 13:12
Zaloguj się by skomentować