Zaloguj się

Bezpłatne seminarium: Transport intermodalny - szanse i wyzwania

Obecna sytuacja na rynku spowodowała, że zarówno użytkownicy transportu, jak i dostawcy usług transportowych, poszukują rozwiązań zmierzających do racjonalizacji realizowanych procesów transportowych. Szczególnie istotne są aspekty związane z redukcją kosztów oraz zwiększeniem elastyczności dostaw.

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza na kolejne seminarium transportowe, które będzie okazją do wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy i twórczej dyskusji. Spotkanie odbędzie się 5 czerwca w Katowicach, w Park Hotel Diament.
   Praktycy biznesu oraz konsultanci z Instytutu Logistyki i Magazynowania będą dzielić się wiedzą i praktyką z uczestnikami spotkania. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i kierunkami rozwoju transportu intermodalnego w Polsce oraz rozwiązaniami, wypracowanymi w europejskich projektach i zrealizowanych w praktyce.
   Celem spotkania będzie nie tylko prezentacja możliwości rozwoju w oparciu o przewozy intermodalne, ale również nawiązanie współpracy z władzami lokalnymi, przedstawicielami kolei i terminali intermodalnych w zakresie wsparcia rozwoju transportu intermodalnego. Organizatorzy seminarium pragną rozpocząć dyskusję na temat regionalnych celów i korzyści stosowania transportu intermodalnego.

Seminarium jest bezpłatne, finansowane ze środków projektu TransBaltic.
Więcej informacji na stronie: www.ilim.poznan.pl/transport-warsztaty

Kontakt: Agnieszka Piter
Instytut Logistyki i Magazynowania
+48 61 850 49 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany w piątek, 01 czerwiec 2012 08:59
Zaloguj się by skomentować