Zaloguj się

Bezgranicznie z DPD Polska

DPD Polska ruszyła z drugą odsłoną kampanii bezgranicznie.pl, która w ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością. Szczególne zainteresowanie wzbudziły, kontynuowane również w tym roku, promocje na paczki krajowe oraz międzynarodowe. Inną atrakcję stanowić będą dostępne na stronie kody rabatowe, dzięki którym można kupić bilet do sieci kin Cinema City za jedyne 10 zł.

Dodatkowo organizowany jest konkurs na projekt graficzny koperty kurierskiej, którą można zaprojektować w module graficznym, specjalnie stworzonym na potrzeby akcji. Akcja promocyjna DPD Polska zostanie nagłośniona w mediach poprzez ogólnopolską kampanię reklamową w sieci kin Cinema City, a także kampanię bannerową oraz video w Internecie. Kampania potrwa 14 tygodni, do 22 sierpnia 2013 roku.

Celem kampanii bezgranicznie.pl jest zwiększenie świadomości marki DPD w sektorze B2C. Aby osiągnąć ten cel, została stworzona specjalna strona internetowa, na której internauci znajdą wiele atrakcji. DPD Polska oferuje liczne pakiety promocyjne na paczki oraz specjalną zniżkę na bilety do wszystkich kina sieci Cinema City. Internautom przypomną o tym popularne portale odwiedzane przez kinomaniaków: Filmweb, Onet - Film, Gazeta.pl - Co jest grane?

Kampanię bezgranicznie.pl promuje spot reklamowy, który podobnie jak w ubiegłym roku, w humorystyczny sposób łączy świat kina i usług kurierskich. Będzie go można obejrzeć przed seansami wybranych filmów w sieci kin Cinema City od maja do końca sierpnia, a także na stronie bezgranicznie.pl.
Obecność DPD na ekranach kin jest częścią szerszej kampanii promocyjnej. Kampanię video będzie można obejrzeć w Internecie w serwisach TVN24.pl i YouTube oraz na ekranach LCD w hallach kin. Promocje na paczki promowane będą w wyszukiwarce Google.pl, porównywarkach Skąpiec, Ceneo, serwisie Tablica oraz witrynach biznesowych takich jak m.in.: bankier.pl, money.pl, forbes.pl, prawnik.pl, infor.pl, pb.pl, tvn24.pl, Polityka.pl, spedycje.pl. Akcja będzie też reklamowana na stronie internetowej Cinema City.

Istotnym elementem kampanii jest też wyjątkowy konkurs, skierowany do wszystkich odwiedzających bezgranicznie.pl. Specjalna aplikacja pozwala na stworzenie autorskiego projektu graficznego koperty dokumentowej DPD Polska. Zaprojektowaną kopertę będzie można zobaczyć na stronie w 3D. Warto być kreatywnym - na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Docenili to uczestnicy ubiegłorocznej edycji konkursu, którzy zgłosili aż 2109 prac.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 09 lipiec 2013 10:24
Zaloguj się by skomentować