Zaloguj się

Nowa usługa Fresh Logistics

Fresh Logistics wprowadza i modyfikuje nową usługę - UltraFresh. Wspomniany serwis jest dedykowanym systemem dostaw do sieci handlowych w obniżonej temperaturze od 0 do 2 st. C. Ze względu na „ultra” krótki termin przydatności do spożycia przewożonych towarów, zarówno dostawy, jak i odbiory realizowane są 7 dni w tygodniu. Wśród przewożonych produktów znajdują się: świeże ryby, drób oraz mięso w opakowaniach typu MAP.

- Dotychczasowa dobra współpraca z Fresh Logistics sprawiła, że zwróciliśmy się z zapytaniem ofertowym dotyczącym całkiem nowego produktu - dystrybucji towarów do sieci handlowych w obniżonej temperaturze od 0 do 2 st. C. Spółka Fresh Logistics podjęła wyzwanie. Zaoferowana usługa UltraFresh zoptymalizowała nasze procesy i koszty. Mam satysfakcję z faktu, iż rozwój naszego rynku staje się motorem dla poszerzania oferty firmy Fresh Logistics - komentuje Sebastian Grabowski, prezes zarządu firmy Atlantic, korzystającej z nowej usługi UltraFresh.

Oferowana przez Fresh Logistics usługa głównie przez proponowany zakres temperaturowy, ma charakter unikalny, co pozycjonuje wspomnianą firmę jako lidera w świadczeniu tego rodzaju serwisu.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów dostarczających swoje towary do sieci handlowych. Przed wprowadzeniem wspomnianego rozwiązania konsultowaliśmy je zarówno z producentami, jak i odbiorcami produktów. Serwis świadczymy we wszystkie dni tygodnia, ponieważ duża część spotykanych w lodówkach w sieciach handlowych produktów rybnych, tj. porcjowanych świeżych ryb (np. łosoś, pstrąg), drobiarskich czy też mięsnych, wymaga obniżonej temperatury magazynowania i transportu, oscylującej w okolicach 0 st. C, by zachować właściwości zdrowotne i smakowe wyrobu - mówi Grzegorz Romanowski, dyrektor oddziału Fresh Logistics w Straszynie.

- Dzięki usłudze UltraFresh nasza firma stała się konkurencyjna w stosunku do ofert największych rynkowych graczy. W przypadku świeżych produktów, sieci wymagają codziennych dostaw. Realizacja małych, jednoasortymentowych wysyłek każdego dnia podnosiła nasze koszty. Bardzo ważny jest również fakt, iż środki, które zarezerwowaliśmy na rozbudowę infrastruktury transportowej, mogę teraz przeznaczyć na podniesienie mocy produkcyjnych - podsumowuje Grzegorz Balcerzyk, dyrektor Zakładu Fario.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 04 czerwiec 2013 11:48
Zaloguj się by skomentować