Zaloguj się

Siódemka nominowana do Ekomersów 2013

Oferta dla przedsiębiorców Siódemki połączona z platformą obsługi wysyłek i klienta 7 Internet Shipping będzie walczyła o miano najlepszego produktu/usługi wspierających logistykę e-sklepu. Nagrody zostaną wręczone podczas 5. edycji Targów eHandlu, które odbędą się 23 i 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ekomersy to wyróżnienia dla marek oferujących produkty i usługi dla firm handlujących w Internecie. To nagroda dla tych, którzy nieustannie udoskonalają swoje produkty i przyczyniają się do rozwoju rynku e-commerce. Głosowanie w konkursie Ekomersy 2013 potrwa do 19 września 2013. Swój głos w poszczególnych kategoriach można oddać na stronie: www.ekomersy.pl.
Oferta Siódemki to atrakcyjne miesięczne abonamenty na wysyłkę paczek oraz unikatowa platforma on-line 7 Internet Shipping, zapewniająca sprawne zarządzanie logistyką w małych i średnich e-sklepach. W ramach umowy na świadczenie usług kurierskich, klient Siódemki otrzymuje także bezpłatny dostęp do mobilnego Internetu Orange oraz urządzenie mobilne (tablet lub laptop) za złotówkę.


- Ważnym atutem naszej oferty jest abonament, który zastępuje deklarację i daje przedsiębiorcy gwarancję stałych cen za przesyłki. Z kolei darmowy Internet bezprzewodowy i markowe urządzenia mobilne za 1 zł, są dla e-przedsiebiorców efektywnymi narzędziami pracy, a nie tylko cennymi gadżetami - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemki. - Dzięki aplikacji 7 Internet Shipping, klient może wykonać samodzielnie większość czynności związanych z obsługą przesyłek, w tym m.in. organizować cały proces nadania przesyłki, dokonać rozliczeń lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.


Jak wynika z opinii klientów Siódemki, platforma 7 Internet Shipping pomaga zautomatyzować i przyśpieszyć procesy logistyczne w firmie, co skutkuje wyeliminowaniem błędów w adresowaniu paczek i znacznymi oszczędnościami czasu potrzebnego na kompletację i wysłanie towaru. W konsekwencji, przenosi się to na polepszenie jakości usług, większe zaufanie klienta końcowego oraz oszczędności finansowe. Oferta Siódemki jest jedną z pięciu nominowanych w kategorii najlepszych rozwiązań wspierających logistykę e-sklepów.

Ostatnio zmieniany w środa, 04 wrzesień 2013 08:17
Zaloguj się by skomentować