Zaloguj się

Innowacja dla firm transportowych

Clicktrans.pl jest pierwszą w Polsce giełdą transportową, działającą na zasadzie B2B i C2B. Internetowa giełda transportowa kontaktuje przewoźników z klientami indywidualnymi oraz firmami i pomaga firmom transportowym znaleźć nowych klientów oraz nowe zlecenia na trasach krajowych i międzynarodowych. Innowacyjne rozwiązanie doceniło już 7 tysięcy polskich przewoźników.

Clicktrans.pl powstał w 2010 r., by kojarzyć osoby, które szukają transportu np. palet, mebli, motoru, samochodu lub innych towarów, z przewoźnikami, którzy akurat jadą daną trasą, mają miejsce i mogą przewieźć ładunek w korzystnej cenie. Idea jest prosta: klient wystawia ogłoszenie (dokładnie opisuje w nim rodzaj, trasę oraz termin), które trafia do bazy firm transportowych zarejestrowanych na Clicktrans.pl. Przewoźnik, który jedzie trasą podaną w ogłoszeniu i może zabrać towar, zamieszcza swoją ofertę pod ogłoszeniem. Ostateczna decyzja należy do klienta i to on wybiera propozycję, która najbardziej mu odpowiada.

- Na Clicktrans.pl firmy transportowe mają bezpłatny dostęp do nowych zleceń transportowych przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy przewoźnikom szereg udogodnień m.in. filtrowanie geograficzne, filtrowanie przesyłek po kategoriach np. przeprowadzki, pojazdy itp., czy automatyczne powiadomienia na maila o nowych ogłoszeniach. Jesteśmy świadomi jak cenny jest czas i praca przewoźników. W celu ułatwienia im pracy, ogłoszenia umieszczane na Clicktrans.pl są bardzo dokładnie opisane, np. wymiary przedmiotu, waga, trasa transportu, daty preferowanego transportu. Wszystko po to, aby przewoźnik w łatwy i szybki sposób mógł wycenić transport. W ramach naszego serwisu umożliwiamy przewoźnikom również wygodny kontakt, wymianę informacji z potencjalnym klientem - wyjaśnia Michał Brzeziński, współtwórca serwisu.

Korzyści ze współpracy z Clicktrans.pl
Statystyki mówią, że 33 na 100 przejazdy w transporcie zarobkowym odbywają się pustym lub nie w pełni załadowanym samochodem. Przy wysokiej cenie paliw powoduje to znaczne straty ekonomiczne. Clicktrans.pl jest rozwiązaniem, korzystnym dla obu stron: klienci mogą w łatwy i szybki sposób znaleźć przewoźnika, który profesjonalnie i w dobrej cenie przewiezie przesyłkę, a firmy transportowe otrzymują dostęp do błyskawicznie aktualizowanej i wciąż powiększającej się bazy dodatkowych zleceń. Dzięki temu zyskują sposób na wypełnienie niewykorzystanej przestrzeni ładunkowej, zwiększając efektywność i opłacalność transportu.
Dla przewoźnika to także możliwość dodatkowej promocji, ponieważ zadowoleni klienci wystawiają firmom przewozowym rekomendacje i opinie - są one brane pod uwagę przez kolejnych klientów serwisu. To również szansa na pozyskanie nowych klientów i zdobycie zleceń na nowych trasach. Na Clicktrans.pl zlecenia są różnorodne: od transportu Forda Transita z Madrytu do Stargardu Szczecińskiego po 100 ton kukurydzy w obrębie woj. podkarpackim..
Co najważniejsze, dostęp do zleceń jest dla firm transportowych całkowicie bezpłatny. Opłatę wnosi się dopiero od zrealizowanej transakcji. Nie ma także abonamentów, a weryfikacja jest szybka i sprawna.

Dodatkowe korzyści:

  • Bezpłatny dostęp do zleceń zarówno od klientów firmowych jak i indywidualnych 24h/dobę.
  • Brak abonamentu - prowizja pobierana tylko od faktycznie zrealizowanych transportów.
  • Powiadomienia mailowe o nowych zleceniach według indywidualnych kryteriów: trasa, kategoria.
  • Wygodny sposób komunikacji z klientami: ustalenia z klientami przechowywane w systemie.
  • Prezentacja firmy w serwisie.

Dla kogo jest Clicktrans.pl?
W bazie serwisu mogą zarejestrować się wszyscy przewoźnicy, którzy:

  • zajmują się transportem wszelkiego rodzaju ładunków, np. ciągników, samochodów, mebli czy motocykli,
  • transportem paletowym i kontenerowym,
  • firmy przeprowadzkowe,
  • firmy specjalistyczne, np. transportujące fortepiany, jachty.

To rozwiązanie korzystne zarówno dla firm, które szukają szybkich zleceń, jak i tych, które wszystkie zlecenia lubią planować z dużym wyprzedzeniem.

Clicktrans.pl jest innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich przewoźników, którzy idą z duchem czasu, chcą być nowocześni, wprowadzają w swoich firmach strategię zrównoważonego rozwoju i CSR w zakresie ochrony środowiska i szukają nowych, skutecznych sposobów na pozyskanie klienta.

Wejdź na naszą stronę: www.clicktrans.pl
Znajdziesz nas także na Facebooku: www.facebook.com/clicktrans

Ostatnio zmieniany w środa, 05 listopad 2014 13:08
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe