logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Konferencja "Nowe prawo pocztowe i akty wykonawcze" już wkrótce!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W rocznicę uchwalenia nowej ustawy Prawo Pocztowe odbędzie się konferencja poświęcona ocenie pierwszego roku obowiązywania ustawy i uwolnionego rynku pocztowego.
W trakcie konferencji zaprezentowane i poddane dyskusji zostaną projekty aktów wykonawczych do Prawa Pocztowego przygotowane przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

W dyskusji o rynku i prawie pocztowym wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, ustawodawcy - Sejmu RP, Poczty Polskiej S.A., Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (zrzeszającego m.in. Inpost, Polską Grupę Pocztową oraz Speedmail) oraz Forum Przewoźników Ekspresowych.
Prawnicy z kancelarii obsługujących operatorów pocztowych i kurierskich dokonają analizy praktycznych i spornych aspektów działalności operatorów pocztowych i kurierskich na gruncie prawa pocztowego, prawa konkurencji, prawa zamówień publicznych oraz prawa podatkowego.

Wśród podejmowanych zagadnień będą m.in. kwestie rozpoczynania i prowadzenia działalności pocztowej, odpowiedzialności operatorów za świadczone usługi, dostępu do infrastruktury pocztowej, równości operatorów w postępowaniach z zakresu zamówień publicznych, znaczenia prawa konkurencji dla rynku pocztowego i podatkowych aspektów prowadzenia działalności pocztowej i kurierskiej. Złotym Partnerem konferencji została Poczta Polska S.A.
Informacje o konferencji są dostępne na stronie: www.adventure.pl

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 listopad 2013 13:22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj