Zaloguj się

Rozpoczęła się rejestracja na czwartą edycję ECR Forum for Cooperation!

  •  Anna Jarzębowska-Kwiatek
  • Kategoria: Konferencje

ECR Polska po raz kolejny zaprasza managerów branży FMCG i DIY na konferencję FORUM WSPÓŁPRACY - jedyne wydarzenie w Polsce, o którego programie decydują praktycy, prezesi firm będących liderami rynku. Dzięki temu na Forum ECR poruszane są najważniejsze dla branży tematy, pokazywane najlepsze praktyki, dyskutowane najistotniejsze problemy.

     

 

ECR Forum for Cooperation stanowi odpowiedź na potrzebę dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli całego łańcucha dostaw, w oderwaniu od codziennego konkurowania. 29 maja, w Warszawie w hotelu Radisson BLU, spotka się ponad 200 szefów i managerów firm - producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów oraz dostawców usług dla branży FMCG i DIY, by promować ideę dobrej współpracy, popularyzować najlepszych praktyki zmierzające do lepszego zaspokojenia potrzeb klientów i zmniejszenia kosztów całego łańcucha dostaw. 

Forum ECR od lat wyróżnia się świetnym merytorycznie programem, na który składają się plenarne sesje o charakterze strategicznym oraz trzy równoległe sesje najlepszych praktyk: Supply Chain Efficiency, New Commerce Development oraz Shopper in Digital World

Tematyka sesji strategicznych w tym roku koncentrować będzie się wokół 2 najważniejszych trendów dla FMCG opisanych przez The Consumer Goods Forum: Fight for Resources oraz Digital World. Zaproszeni goście powiedzą więc dużo na temat sustainability oraz o wyzwaniach rozwoju e-commerce w FMCG.

W sesjach najlepszych praktyk przedstawiciele firm pokażą case study dotyczące optymalizacji i zarządzania łańcuchami dostaw, rozwoju e- oraz mobile-commerce, skutecznych działań shopper marketingu.

Opinie uczestników poprzednich edycji Forum Współpracy dowodzą, że zdobyta wiedza i nawiązane w trakcie konferencji relacje biznesowe przełożyły się na rzeczywiste usprawnienia i nowe ścieżki rozwoju w firmach uczestników. Warto być wśród liderów, warto spotkać się z najlepszymi i czerpać z ich doświadczeń. 

Rejestracja na konferencję odbywa się wyłącznie on-line na stronie www.ecr.pl/forum2014. W tym roku organizatorzy proponują bardzo korzystne promocje za wcześniejszą rejestrację! Warto zgłosić swój udział jeszcze do końca lutego br. 

Ostatnio zmieniany w czwartek, 20 luty 2014 13:32
Zaloguj się by skomentować