logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL i Najefektywniejsza Polityka Szkoleń

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Marka DHL, od 24 lat obecna na polskim rynku i z powodzeniem realizująca globalną działalność w obszarze usług logistycznych, została doceniona za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Po raz kolejny, uczestnicząc w Ogólnopolskim Badaniu Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej, zdobyła wyróżnienie. Tym razem w postaci głównej nagrody - I miejsca w rankingu Najefektywniejszej Polityki Szkoleń 2014.

   Przyznana nagroda jest wyrazem uznania i docenienia za politykę szkoleniową DHL realizowaną w jednostkach organizacyjnych w ramach struktury prawnej spółki DHL Express w Polsce, tj. DHL Parcel Polska, DHL Express (Poland), DHL Fracht. Obecnie w jednostkach tych zatrudnionych jest ponad 2800 pracowników. Uczestniczą oni w cyklicznych, ogólnodostępnych programach szkoleniowych, zaprojektowanych pod kątem potrzeb stale rozwijającego się biznesu, a także uwzględniających potrzeby rozwojowe pracowników. Dzisiaj DHL tworzy silną kulturę organizacyjną, od lat inwestując w programy szkoleniowe dla pracowników, których zaangażowanie jest największym kapitałem.

Badanie Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej to:

  • Kompleksowa ocena efektywności głównych procesów szkoleniowych w organizacji
  • Analiza wskaźnikowa skuteczności polityki szkoleniowej firmy
  • Standard porównywania się do benchmarków branżowych i sektorowych.

Organizatorem Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej (Badania Benchmarków TDI) jest Polish Society for Training & Development (PSTD). Badanie jest ogólnokrajową inicjatywą polegającą na kompleksowej ocenie efektywności i jakości wszystkich procesów szkoleniowych w firmie. Ocena wykonywana w formie „benchmark audit” daje możliwość wskaźnikowego przeanalizowania wszystkich obszarów inwestowania firmy w kapitał ludzki.

Ostatnio zmieniany środa, 28 styczeń 2015 14:20

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj