Zaloguj się

DSV Road mocny w Poznaniu

9 lutego zachodni oddział DSV Road zmienia dotychczasową lokalizację w Sadach na nowoczesny obiekt w podpoznańskim Pannattoni Park IV w Komornikach. Termin przeprowadzki wyznacza też trzeci rok współpracy z największym klientem operatora w tym regionie - firmą Plast Team.

   Nowy obiekt obejmuje ok. 10.000 mkw. powierzchni magazynowej oraz ponad 800 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w dwukondygnacyjnym, nowoczesnym obiekcie. Standardy nowej lokalizacji zapewniają najwyższą jakość powierzchni magazynowej (klasy A), w tym 20 ramp przeładunkowych oraz 2 bramy z poziomu zero.


- Zmiana lokalizacji oddziału jest podyktowana jego dynamicznym rozwojem oraz potrzebą jeszcze lepszego dopasowania infrastruktury lokalizacji do zmieniających się wymagań. Nowy obiekt w Komornikach będzie nie tylko zaprojektowany zgodnie z naszymi wskazówkami, ale będzie także lepiej odpowiadał naszym potrzebom. Niezwykle istotna jest też jego lokalizacja przy węźle autostrady A-2, obwodnicy Poznania S11, a także mającej powstać trasie S5 w kierunku Wrocławia - mówi Maciej Szczepański, dyrektor ds. operacji magazynowych DSV Road.


   Nowa lokalizacja będzie także jeszcze lepiej przygotowana do obsługi największego w tym regionie klienta DSV Road. Plast Team to duńska firma posiadająca status europejskiego lidera w zakresie produkcji artykułów plastikowych. Współpraca z klientem obejmuje m.in. odbiory towarów z fabryk oraz regularną obsługę dystrybucyjną w Polsce, Danii, Niemczech i Austrii oraz w ramach zapotrzebowania we Francji, Czechach i na Słowacji.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 03 luty 2015 09:00
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe