Zaloguj się

E-logistics Networking

15 stycznia 2015 roku, już po raz piąty odbyła się Konferencja E-logistics Networking, organizowana przez firmę TRANSPOREON. Udział w spotkaniu wzięło blisko 70 osób. Głównym celem konferencji było omówienie narzędzi służących do optymalizacji procesów logistycznych.

   Każda firma w swoich działaniach dąży do tego, aby wszystkie procesy związane z logistyką były przejrzyście realizowane i prowadziły do zredukowania kosztów.  Na spotkanie zaproszono osoby odpowiedzialne za zarządzanie łańcuchem dostaw, które dzieląc się swoim doświadczeniem udowadniały, że jest to możliwe, gdy posiada się dopasowaną do indywidualnej strategii firmy platformę logistyczną.
   Jako pierwszy wystąpił prof. zw. dr hab. Włodzimierz Rydzkowski z Uniwersytetu Gdańskiego, który tytułem wstępu przedstawił m.in. wyniki analizy przesłanek oraz perspektyw rozwoju rynku logistycznego w Polsce. Spore zainteresowanie wśród uczestników wzbudziła prelekcja Pawła Trojanowskiego, dyrektora logistyki z BSH, który omówił, jak BSH kontroluje swoje procesy transportowe z wykorzystaniem platformy logistycznej. Z kolei Grzegorz Prorok i Małgorzata Łanocha (TRANSPOREON) na przykładach firm ArcelorMittal Warszawa i DS Smith Polska, prezentowali zalety możliwości indywidualnego dopasowania systemów pod wymagania klientów. O tym, jak poprawić wydajność procesów mówił kierownik ds. zarządzania materiałowego i logistyki, Arkadiusz Ocipiński z Metsa Tissue. Sergey Petrakov, dyrektor logistyki Saint-Gobain Construction Products Rosja, opowiedział o ewolucji, jaką przeszły narzędzia komunikujące partnerów w logistyce. Spotkanie uzupełniały ciekawe prezentacje możliwości produktów, które oferuje TRANSPOREON.

Ostatnio zmieniany w środa, 04 luty 2015 12:39
Zaloguj się by skomentować