Zaloguj się

SR Technics rozszerza partnerstwo z Kuehne + Nagel

SR Technics i Kuehne + Nagel będą rozwijać swoją dotychczasową współpracę w celu zapewnienia klientom SR Technics usługi magazynowania, logistyki części zamiennych oraz dystrybucji towarów.

   Przemysł lotniczy na Bliskim Wschodzie dynamicznie się rozwija. Według statystyk SR Technics, ich Regionalne Centrum Dystrybucji (RDC) w Dubaju  obsługuje rocznie 65.000 transakcji i planuje ich podwojenie do 120.000 w ciągu najbliższych pięciu lat. Z powodu rosnącego wolumenu SR Technics  jest zobligowany do dalszego rozwoju swojego serwisu dla klientów. W celu wsparcia takiego wzrostu, została podjęta decyzja o przedłużeniu współpracy z Kuehne + Nagel w tym regionie.
   Usługa RDC, którą zapewnia SR Technics z pomocą Kuehne + Nagel obejmuje globalne zarządzanie 24 h/7 dni w tygodniu przychodzącymi i wychodzącymi przesyłkami sprawnych i niezdatnych do użytku części samolotów. Ponadto kontrola części, magazynowanie, odprawy celne, inwentaryzacja  oraz szereg innych usług związanych z tym łańcuchem dostaw.
   W ramach programu "Supply the Sky", Kuehne + Nagel oferuje zintegrowany zakres usług logistycznych dla przemysłu lotniczego. Firma opracowuje i dostarcza zindywidualizowane rozwiązania lotnicze dla producentów, firm leasingowych, linii lotniczych oraz dostawców usług w zakresie konserwacji, napraw, remontów, obsługi naziemnej oraz usług pokładowych. W Dubaju usługi te, są świadczone przez hub Kuehne + Nagel w pobliżu międzynarodowego lotniska Al Maktoum, który oferuje częste, krótkie połączenia z regionem Bliskiego Wschodu, jak również innymi częściami  świata.

 - Pracujemy z Kuehne + Nagel od wielu lat, aby dostarczać usługi naszym klientom na całym świecie. Region Bliskiego Wschodu ma ogromny potencjał, w związku z tym, jesteśmy zadowoleni, że Kuehne + Nagel będzie dostarczać usługi nam i naszym klientom z hubu w Dubaju - powiedział Felix Amman, Senior Vice President ds. Komponentów w SR Technics.

- Cieszymy się z decyzji  SR Technics, dotyczącej rozszerzenia naszej współpracy i nie możemy się doczekać kiedy wesprzemy ich działania w tej bardzo dynamicznej części świata - dodał Erik Goedhart, Senior Vice President ds. branży Aerospace w Kuehne + Nagel.

 

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 23 luty 2015 08:47
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe