logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

II Kongres eHandlu - jak sprawić by to klient myślał o Twoim sklepie?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AdWords + Facebook Ads + porównywarka cenowa - to model pozyskiwania klientów, który aktualny był “jakiś czas temu”. Obecnie, by myśleć o wysokich wskaźnikach sprzedaży potrzebne jest coś więcej…  Czy eSklepy nadążają za tym tempem?

   Dynamika zmian, jakie zachodzą w środowisku internetowym wymusza ciągłą naukę, ale też sprawdzanie nowych rozwiązań. Organizowany już po raz drugi w Warszawie Kongres eHandlu to okazja, by sprawdzić jakie nowe narzędzia pojawiły się w walce o lojalność klienta.
   W jednym miejscu, 20 prezentacji i ponad 10 godzin prelekcji w trakcie, których można dowiedzieć się jak działa RTB, reklama kontekstowa, dropshipping, czym jest Customer Journey i co proponują platformy sprzedaży dla zwielokrotnienia ilości wysyłek. Co istotne o sposobach, przykładach i narzędziach opowiadają osoby bezpośrednio za nie odpowiedzialne w największych polskich ekomersach, czyli twórcy, właściciele, dyrektorzy… Spotkać ich i porozmawiać z nimi będzie można na II Kongresie eHandlu, 10 marca w Warszawie, na Stadionie Narodowym.

   Optymalizacja procesów w sprzedaży internetowej
Na najważniejsze pytanie wszystkich sprzedających w sieci, czyli jak wysyłać więcej i taniej odpowie Paweł Fornalski Founder & CEO IAI S.A. Wiele sklepów rozwija się dynamicznie do poziomu około 5000 przesyłek miesięcznie. Co sprawia, że sklepy na tym poziomie wyhamowują? Jak sobie z tym poradzić?
   Ograniczenie kosztów poprzez przeniesienie procesu wysyłki na dostawcę oraz poprawa satysfakcji konsumenta poprzez zrozumienie jego potrzeb. O korzyściach tych rozwiązań opowie Dyrektor Zarządzająca PostNord, Marta Małecka. Natomiast o tym jak buduje się ekspozycję sklepową w Internecie opowie Jacek Palec, Prezes Bdsklep.pl, lidera segmentu e-grocery w Polsce.

   Skuteczna reklama w Internecie
Personalizacja i dynamiczny remarketing jako metody na zwiększenie satysfakcji klienta oraz częstotliwości zakupów. Jakub Cyran z GO.pl na przykładach przedstawi mechanizm rekomendacji, opowie o tym jak wykorzystać porzucony koszyk i jak elegancko przypomnieć o sobie klientowi. Strategie ZMOT i Long Tail dla sklepów – czarna magia? Krzysztof Marzec z Deva Group twierdzi, że nie. Ba, ma dziesiątki przykładów, by udowodnić to, że fakt iż każdy o Long Tail słyszał, ale nie każdy rozumie na czym to polega.
   Barbara Stawarz z Content King oraz Piotr Chmielewski z Social Media Now utwierdzą gości Kongresu eHandlu w przekonaniu, że społeczności to ważny element sukcesu w eCommerce. Barbara Stawarz opowie po co sklep internetowy ma inwestować w treści? Jak sprzedawać produkty od dostawców, którzy nie inwestują w markę? Piotr Chmielewski powie jak dostosowywać działania reklamowe do targetu i kanału, w którym eSklep chce o sobie przypominać. Goście Kongresu dowiedzą się od Piotra jak wiele w mediach społecznościowych pozostało jeszcze do zagospodarowania i jak to zrobić, kiedy platformy poszerzą swoją ofertę w zakresie działań płatnych.

- “Łapanie klienta” niską ceną to sposób, który sprawdzał się kiedy między poszukiwaczem okazji i klientem można było postawić znak równości. Dziś dla wypracowania lojalności u klienta potrzebny jest wizerunek i dialog - wszyscy, którzy chcą wiedzieć co w tym kierunku zrobić, zapraszamy na spotkania tymi którzy wiedzą JAK to zrobić - mówi Marek Tomaszewski, Fundacja Polak 2.0.

   Już 10 marca odbędzie się II Kongres eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na dzień 23 lutego pozostało ok. 40 ostatnich biletów. Więcej informacji, pełna agenda oraz możliwość rezerwacji biletów na stronie - http://kongres-ehandlu.pl.

Ostatnio zmieniany czwartek, 26 luty 2015 13:41

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj