Zaloguj się

DHL wspiera projektantów mody

Trwa drugi cykl obecności DHL Exported w trakcie Tygodnia Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku. DHL Exported jest globalną platformą, która oferuje znanym w swoich regionach projektantom możliwość rozwoju własnej działalności na skalę międzynarodową.

    Sezon Wiosna/Lato 2015 pozwolił takim projektantom, jak Francesca Liberatore, Hakaan Yildirim, Christopher oraz duetowi Nicholas Kunz i Henry Holland, wyjść poza swoje dotychczasowe rynki działalności i zdobyć okazję do zwiększenia zasięgu swojej marki na jednej z czterech międzynarodowych aren.

Projektanci powracają do wybranej lokalizacji na drugą rundę pokazów, tym razem jako lokalni ulubieńcy. Kolekcje Jesień 2015 zadebiutują jak poniżej:

•    FRANCESCA LIBERATORE, 18 lutego 2015 r.
     Tydzień Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku, Salon w Lincoln Center

•    H by HAKAAN YILDIRIM, 24 lutego 2015 r.
     Londyński Tydzień Mody, Somerset House

•    NICHOLAS K, 27 lutego 2015 r.
     Mediolański Tydzień Mody, Palazzo Clerici

•    HOUSE OF HOLLAND, 20 marca 2015 r.
     Tydzień Mody Mercedes-Benz w Tokio, Hala A

   W ramach programu DHL Exported projektanci otrzymują całkowicie wyprodukowany pokaz mody na wybiegu przez dwa kolejne sezony, a także zaplecze marketingowe i PR-owe oraz wsparcie logistyczne przez cały czas trwania programu.

- Cieszymy się z ewolucji projektantów DHL Exported w ciągu ostatniego roku oraz z sukcesu programu. Jesteśmy dumni, że pomogliśmy im wyjść ze swoimi dziełami poza granice kraju, z wielkim sukcesem, i pozwolić im rozwinąć swoją markę na skalę międzynarodową - powiedział Arjan Sissing, starszy wiceprezes Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL.

   DHL Exported, utworzony przez DHL we współpracy z IMG, to bezprecedensowy program łączący globalną platformę marketingową najbardziej wpływowych tygodni mody z niezrównanymi możliwościami logistycznymi DHL. Program pomaga projektantom usprawniać logistykę wewnętrzną, jednocześnie rozwijając działalność zagranicą. DHL Exported stworzony został dla projektantów mody mających ustaloną pozycję na rynkach lokalnych starających się rozwinąć markę poza granicami. Projektanci z całego świata mogą zgłaszać chęć rozwoju działalności na jeden z czterech kluczowych rynków detalicznych, z uwzględnieniem strategii rozwoju, która obejmuje pomoc w wysyłce i logistyce, wsparcie marketingowe i PR, a także rozszerzoną platformę społecznościową i cyfrową. Ponadto DHL Exported zapewnia miejsce i pokrywa koszty produkcji pozwalające projektantom zadebiutować ze swoimi kolekcjami przez dwa kolejne sezony na jednej z następujących imprez: Tydzień Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku, Tydzień Mody w Londynie, Tydzień Mody w Mediolanie lub Tydzień Mody Mercedes-Benz w Tokio.

Ostatnio zmieniany w piątek, 27 luty 2015 12:59
Zaloguj się by skomentować