Zaloguj się

Mierz wysoko, sięgaj daleko z DB Schenker Logistics

  •  IW
  • Kategoria: Edukacja

Trwa kolejna edycja programów stażowych w DB Schenker Logistics. Absolwenci uczelni wyższych mogą aplikować na płatny staż w następujących obszarach: sprzedaż B2B, logistyka lotnicza oraz logistyka oceaniczna.

   Dlaczego warto?
1.  Program to świetny pas startowy do przyszłej kariery. W ubiegłych latach z 37 stażystów aż 86% podjęło pracę w DB Schenker Logistics po ukończeniu stażu.
2.  DB Schenker Logistics to firma dynamiczna, młoda, nastawiona na rozwój – co roku awansuje ok.180 pracowników, obejmując wyższe stanowiska lub większy zakres odpowiedzialności. Co więcej, aż 50% spośród ponad 1900 pracowników to osoby poniżej 35 roku życia.
3.  Staż w DB Schenker Logistics jest płatny, a stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, m.in. zajęć sportowo-rekreacyjnych.

   To się opłaca!
- Staż to doskonała szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Sales Consulting Trainee Programme dał mi możliwość rozwoju najważniejszych umiejętności, które są niezbędne do pracy w sprzedaży. Zajmowałam się m.in. przygotowywaniem ofert i wycen oraz utrzymywaniem stałych kontaktów z klientami. Dzięki tym zadaniom każdy dzień dostarczał ciekawych wyzwań i uczył mnie czegoś nowego. Udział w programie pozwolił mi spojrzeć szerzej na procesy zachodzące w branży logistycznej oraz poznać wielu wspaniałych ludzi z różnych szczebli organizacji - komentuje Maria Kozłowska, uczestniczka II edycji programu stażowego, obecnie doradca klienta w Oddziale Łódź DB Schenker Logistics.

Ostatnio zmieniany w środa, 01 kwiecień 2015 10:30
Zaloguj się by skomentować