Zaloguj się

DHL Parcel uruchamia ekonomiczne przesyłki międzynarodowe

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Od września, dla klientów biznesowych posiadających umowę, DHL Parcel uruchamia drogowe wysyłki z Polski do 28 krajów Unii Europejskiej. Dwa nowe produkty: DHL Parcel Connect i DHL Parcel International to rozwiązania wspierające dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce w Europie. DHL Parcel zapewnia proste nadawanie paczek do większości krajów Unii Europejskiej z możliwością śledzenia przesyłek 24 godziny na dobę. Usługi te są wyjściem naprzeciw wymaganiom stawianym przez sklepy internetowe, które poszukują korzystnych rozwiązań umożliwiających rozwój sprzedaży na rynku europejskim.

    Usługa DHL Parcel Connect bazuje na istniejącej sieci kurierskiej i obejmuje: Austrię, Belgię, Czechy, Luksemburg, Niemcy, Holandię i Słowację. DHL Parcel International obsługuje pozostałą część Europy, gdzie etap ostatniej mili realizowany jest we współpracy z lokalnymi Partnerami DHL, co zapewnia dotarcie do większości miejsc na kontynencie europejskim.
   Doręczenia przesyłek wysyłanych w ramach DHL Parcel Connect realizowane są od poniedziałku do soboty włącznie, a odbiorcy otrzymują powiadomienia przed planowanym doręczeniem w cenie usługi. Elastyczny sposób realizacji doręczeń pozwala odbiorcom decydować o tym, gdzie przesyłka ma być dostarczona - do domu, do sąsiada czy wybranego DHL Parcelshop. W ramach DHL Parcel Connect możliwe jest też wysyłanie przesyłek za pobraniem lub z rozszerzonym ubezpieczeniem. Usługą komplementarną do DHL Parcel Connect i DHL Parcel International jest DHL Parcel Return International, w ramach której możliwy jest zwrot przesyłki z krajów Unii Europejskiej do Polski. Jest to idealna usługa dla sprzedawcy, którego klient chce dokonać zwrotu towaru, bez ponoszenia kosztów wysyłki. Nadawca zyskuje bezpieczeństwo transakcji, jednolity standard i kontrolę kosztów. Dodatkowo wszystkie przesyłki międzynarodowe są ubezpieczone standardowo do wysokości 500 euro.

- W tym roku wprowadziliśmy dla klientów rynku e-commerce szeroki wachlarz ofert. Dając możliwość wysyłki oraz zwrotów w obrębie wybranych krajów europejskich, w tym momencie oferujemy naszym klientom bardzo kompleksową obsługę. Ponad 90 000 punktów dostępu DHL w Europie zdecydowanie przybliża nadawców do klientów również poza granicami Polski. Wierzę, że nie tylko wpłynie to pozytywnie na rozwój DHL Parcel, ale przede wszystkim przysłuży się rozwojowi sklepów internetowych naszych klientów - mówi Igor Caban, dyrektor zarządzający DHL Parcel.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 10 wrzesień 2015 13:27
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe