Zaloguj się

Kolejne wyróżnienie Golden Arrow dla MAN

Ponad 12 000 przebytych kilometrów i 32 odwiedzone lokalizacje, prawie 10 000 odwiedzających to osiągnięcia, które nagrodziło jury konkursu Golden Arrow 2016.

   Podczas tegorocznej gali Golden Arrow 2016, która odbyła się 23 czerwca w Warszawie projekt „Mobilne muzeum MAN” otrzymał wyróżnienie Golden Arrow w kategorii Experimental Marketing - event marketing. To wyjątkowe muzeum na kółkach - zestaw drogowy MAN TGX 18.440 z naczepą furgonową firmy Wielton zostało przygotowane, aby uczcić setną rocznie wyprodukowania pierwszej ciężarówki marki MAN. Jego zadaniem było przybliżenie szerokiej publiczności kamieni milowych historii MAN, które niewątpliwie wyznaczały kierunek działań w rozwoju motoryzacji.
   Podczas wizyty w naszym muzeum można było odbyć wirtualny spacer przez 100 lat ciekawej historii bawarskiego producenta ciężarówek i autobusów. Zwiedzanie odbywało się chronologicznie - od powstania pierwszej ciężarówki MAN - Saurer, przez kolejne kamienie milowe w rozwoju produktów MAN, aż do… przyszłości, która tworzy się już dziś! Model koncepcyjnego, futurystycznego ciągnika siodłowego MAN Concept S powstawał w czasie rzeczywistym na oczach zwiedzających, dzięki zastosowaniu technologii druku 3D. W mobilnym muzeum MAN użyto także innych innowacyjnych rozwiązań. Kluczowym wydarzeniom w rozwoju produktów MAN poświęcono 5 interaktywnych stanowisk. Korzystając z tabletów wyposażonych w aplikację augmented reality można było obejrzeć pojazdy MAN, jakie powstawały na przestrzeni lat.

- Przygotowaliśmy wyjątkowy, innowacyjny projekt, przedstawiający naszą historię w atrakcyjnej, interaktywnej formie możliwie jak najszerszemu gronu publiczności. Golden Arrow to potwierdzenie, że akcja się udała - powiedział Piotr Stański, prezes zarządu firmy MAN Truck & Bus Polska.

   To już kolejne wyróżnienie Golden Arrow dla MAN Truck & Bus Polska. W roku 2014 firma otrzymała nagrodę w kategoriach: promocja sprzedaży B2B oraz kampania zintegrowana B2B, za innowacyjne i angażujące działania marketingowe za projekt „Co ma w sobie nowy MAN”- wprowadzający na rynek nowy model ciągnika siodłowego MAN TGX Euro 6.
  Konkurs Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” to wyjątkowe wydarzenie w branży. Organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications od 2006 r. przyciąga coraz więcej uczestników poddając analizie i ocenie największe przeprowadzone kampanie.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 11 lipiec 2016 10:43
Zaloguj się by skomentować