Zaloguj się

Kupujący w internecie szybciej otrzymają swoje paczki

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Priorytetowe „pakiety polecone eCommerce” dla handlujących w internecie, także na popularnych platformach sprzedażowych - to nowa oferta Poczty Polskiej dla podmiotów prowadzących sprzedaż w sieci.  Dzięki niej, klienci jeszcze szybciej otrzymają towary zakupione elektronicznie.

- To kolejna - po wprowadzeniu nowych kategorii wagowych paczek, odsłona walki o dynamicznie rosnący rynek - podkreśla Paweł Kopeć, dyrektor ds. sprzedaży Poczty Polskiej.

   W ramach nowych rodzajów pakietów, Poczta Polska umożliwia doręczenie przesyłek już w następnym dniu roboczym, pod warunkiem nadania przesyłki do godz. 15:00. To oferta dedykowana dla klientów prowadzących sprzedaż wysyłkową drobnych rzeczy, posiadających własny sklep internetowy lub prowadzących sprzedaż poprzez portale sprzedażowe m.in. Allegro. Oferta dostępna jest w pakietach po 5, 10, 20 i 30 sztuk.
   Cena jednej przesyłki w pakiecie standardowym wynosi od 4,40 zł / netto za szt. (pakiet polecony eCommerce standard 30), natomiast w pakiecie priorytetowym od 6,03 zł / netto za szt. (pakiet polecony eCommerce priorytet 30).

   Książki, płyty, kosmetyki
- Oferowane w ramach pakietu opakowanie przesyłki to dobre rozwiązanie dla osób wysyłających małe przedmioty takie jak: książki, płyty DVD/CD, gry, kosmetyki - zaznacza Paweł Kopeć. - Dodatkowo w ramach tej oferty nie pobieramy opłaty za zwrot przesyłki do nadawcy po wyczerpaniu możliwości jej doręczenia lub wydania odbiorcy, a dla kupujących na Allegro, którzy zdecydują się na zwrot zakupionego towaru, udostępniliśmy opcję bezpłatnego zwrotu.

   Kolejna odsłona walki o rynek e-commerce
Szybkie pakiety to kolejna nowość Poczty Polskiej dla handlujących w sieci. Niedawno spółka informowała o nowych kategoriach wagowych paczek. Poczta zwiększyła przystępność cenową najchętniej wybieranych kategorii. Paczka48 z opcją „Odbiór w punkcie” i do 0,5 kg kosztuje teraz zaledwie 8,50 zł. Obecnie klienci mogą korzystać z dwóch nowych kategorii wagowych: do 2 kg i powyżej 2 do 5 kg w miejsce jednego od 0 do 5 kg. Ponadto Poczta Polska umożliwia klientom odbiór paczki w jednym z ponad 5100 punktów, spośród których blisko 20% jest czynnych całodobowo - są to stacje paliw PKN ORLEN.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 25 październik 2016 10:14
Zaloguj się by skomentować