Zaloguj się

DB Schenker Liderem Informatyki Dwudziestolecia

DB Schenker nagrodzony jako pionier we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT.

   Magazyn „Computerworld” nagrodził DB Schenker tytułem Lidera Informatyki Dwudziestolecia jako pioniera we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT w łańcuchach dostaw. Redakcja magazynu „Computerworld” w związku z jubileuszem dwudziestolecia postanowiła uhonorować najczęściej nagradzane firmy i instytucje biorące udział w zestawieniu liderów IT. Dotychczas operator logistyczny zdobył ten laur trzykrotnie w 1999, 2000 i 2008 roku. Obecnie DB Schenker otrzymał statuetkę Lidera Informatyki 20-lecia w kategorii Handel i Usługi.

- To ważna nagroda i sukces DB Schenker, zważywszy na kluczową rolę technologii informatycznych w kształtowaniu i rozwoju zwinnych i bezpiecznych łańcuchów dostaw naszych klientów - powiedział Janusz Górski, CEO DB Schenker North&East Europe. - Jednocześnie to zobowiązanie do dalszego doskonalenia, szczególnie w środowisku nowych wyzwań dla logistyki, jakie niesie rozwój e-commerce.

   Nowoczesne rozwiązania IT nie tylko wspierają przepływ przesyłek i informacji, ale mają wpływ na rozwój firm z różnych branż na krajowym i globalnym rynku. Organizatorzy podkreślili rolę „DB Schenker jako pioniera we wdrażaniu rozwiązań informatycznych (…). Dziś to standardy firm logistycznych, ale zanim wszyscy przyjęli je jako uznane i sprawdzone rozwiązania, ktoś musiał przetrzeć szlak.”
   Obecnie w polskim oddziale DB Schenker nad rozwojem technologii informacyjnych, z których korzystają klienci firmy, pracuje blisko 60 osób. Zespół wspiera zarówno polski biznes jak też klientów globalnych.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 03 listopad 2016 10:12
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe