Zaloguj się

DPD Polska najlepszym dostawcą według konsumentów i Ceneo.pl

W siódmym Rankingu e-zakupów Ceneo.pl, firma kurierska DPD Polska zdobyła pierwsze miejsce i tytuł najlepszego dostawcy działającego na polskim rynku e-commerce. Ranking został opracowany na podstawie opinii zamieszczonych na Ceneo.pl przez samych konsumentów. W pięciostopniowej skali, DPD Polska uzyskała 4,8 punktu, a skłonność do polecania jej usług wyniosła 97%.

Ranking najlepszych dostawców tworzony jest w ramach formularza Zaufanych Opinii na portalu Ceneo.pl. Konsumenci oceniają każdy aspekt dostarczenia przesyłki: szybkość dowozu, dobry stan paczki, elastyczne podejście kuriera do czasu i miejsca odbioru przesyłki, stały kontakt z firmą doręczającą i kurierem, opcję sprawdzenia statusu przesyłki oraz możliwość realizacji różnych form płatności w przypadku odbioru za pobraniem (karta płatnicza, gotówka).

- Cieszy nas wyróżnienie przyznane przez portal Ceneo.pl, tym bardziej, że jest ono wynikiem indywidualnych ocen konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci i odbiorcy paczek byli zadowoleni. Pierwsze miejsce w rankingu "Najlepszy dostawca" jest dowodem na to, że jakość naszych usług jest na wysokim poziomie - mówi Łukasz Zembowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.
- DPD Polska na co dzień współpracuje z ponad pięcioma tysiącami kurierów. Każdy z nich dostarcza kilkadziesiąt paczek dziennie, co w sumie daje roczny bilans blisko 100 mln przesyłek. Warto także podkreślić, że DPD osiąga bardzo wysoki wskaźnik doręczenia w pierwszej próbie - dodaje Łukasz Zembowicz.
Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce.

Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe