Zaloguj się

DHL Global Forwarding nagrodzone tytułem czołowego partnera logistycznego Electrolux

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

DHL Global Forwarding - globalny lider frachtu lotniczego i morskiego, wchodzący w skład Deutsche Post DHL Group - otrzymał tytuł Globalnego Operatora Logistycznego Roku od firmy Electrolux. O przyznaniu tego wyróżnienia zaważyły konkurencyjne ceny usług, doskonale rozwinięta sieć transportu oraz wsparcie logistyczne w sytuacjach kryzysowych. Współpraca obydwu gigantów światowych trwa nieprzerwanie od 13 lat i realizowana jest w 45 krajach.

   Zakres współpracy DHL Global Forwarding z Electroluxem na świecie obejmuje usługi frachtu morskiego, przewozów lotniczych i multimodalnych, a także obsługę celną oraz konsolidację ładunków. Oceniając współpracę z firmą DHL Global Forwarding na świecie, przedstawiciele firmy Electrolux zwrócili szczególną uwagę na 13 lat współpracy, które upłynęły pod znakiem świadczenia wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach, a także na chęć pracowników DHL do wykraczania poza zakres swoich obowiązków nawet w najbardziej nagłych sytuacjach kryzysowych. To właśnie między innymi te kryteria doprowadziły do przyznania DHL Global Forwarding tytułu Globalnego Operatora Logistycznego Roku. Co więcej, w czteroletniej historii nagrody została ona przyznana niezależnemu dostawcy usług po raz pierwszy - jest to zatem wyjątkowe wyróżnienie dla DHL Global Forwarding.
  Wysyłki awaryjne podejmowane przez DHL Global Forwarding pomogły firmie Electrolux w utrzymaniu ciągłości produkcji nawet w najtrudniejszych sytuacjach, poczynając od wielkich wyprzedaży po niespodziewane zmiany w uwarunkowaniach prawnych. Poza standardowymi usługami transportu lotniczego, oceanicznego oraz multimodalnego, Electrolux korzysta także z usług LCL (niepełno kontenerowych) świadczonych przez DHL Global Forwarding w celu dostarczania wartościowego towaru w konkurencyjnej cenie, w tym m.in. wyposażenia kuchennego stworzonego na indywidualne zamówienie oraz sprzętu AGD budowanego na wymiar.

- Koordynowanie wielu części, ich rozmiarów oraz lokalizacji dostawców uczestniczących w procesie produkcji artykułów AGD jest nie lada wyczynem - stwierdził Kelvin Leung, prezes DHL Global Forwarding Asia Pacific. - Jesteśmy niezwykle dumni mogąc współpracować z producentem takim jak Electrolux na każdym szczeblu łańcucha dostaw, łącząc szybkie usługi w konkurencyjnych cenach z odprawami celnymi, konsolidacją zamówień oraz rozwiązaniami w celu zagwarantowania, że cały proces będzie tak doskonały i pewny jak sprzęt AGD, który przewozimy.

   Electrolux i DHL Global Forwarding w Polsce
W Polsce firma Electrolux jest dla DHL Global Forwarding jednym z kluczowych klientów. Współpraca trwa od ponad 10 lat. Dla firmy Electrolux w Polsce, DHL realizuje transporty morskie pełno kontenerowe i drobnicowe, a także lotnicze oraz kolejowe na trasach z Azji do Polski oraz z Ameryki Północnej do Polski.

- Przy każdym nowym projekcie, jesteśmy zapraszani do wsparcia logistycznego już na etapie planowania, dzięki czemu późniejsza realizacja przebiega sprawnie. Niejednokrotnie Electrolux mógł też liczyć na wsparcie naszych pracowników - zarówno w zakresie planowania, jak i realizacji projektów logistycznych - w sytuacjach nagłych związanych z logistyką produkcji i zapewnieniem dostaw na czas niezbędnych materiałów. We współpracy z firmą Electrolux cenimy sobie przede wszystkim doskonałe relacje i partnerstwo w biznesie - podsumował Marcin Solnica, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży, DHL Global Forwarding Polska.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 20 grudzień 2016 08:53
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe