Zaloguj się

MAN Trucknology® Days 2017

Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż. Podczas Trucknology® Days w Monachium MAN zaprezentuje bogatą paletę pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla różnych branż.

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na imprezie zaprezentuje się 90 wystawców. Firma MAN Truck & Bus zaprezentuje w Monachium swoje bogate portfolio produktowe na przykładzie pojazdów przeznaczonych dla budownictwa, transportu dostawczego, dalekobieżnego i ciężkiego.

   Podczas tej wyjątkowej prezentacji MAN oferuje możliwość zapoznania się i przetestowania na trasie 180 pojazdów przeznaczonych dla użytkowników różnych branż. W centrum zainteresowania znajdują się nowości wprowadzone na początku roku w pojazdach typoszeregów MAN TG.
   MAN Trucknology Days to wyjątkowe wydarzenie organizowane w Monachium od 2008 roku. Obok informacji na temat oferty produktowej można zaobserwować fascynację fanów i klientów, którzy licznie odwiedzają od wielu lat tę imprezę. W tym roku oczekiwanych jest ponad 7000 osób zwiedzających z całego świata. Na specjalnym pokazie pojazdów komunalnych liczna grupa producentów zabudów zaprezentuje różne śmieciarki, zamiatarki ulic i pojazdy asenizacyjne oraz pojazdy utrzymania dróg i oczyszczania zimowego. Będzie można obejrzeć i przetestować około 180 pojazdów ciężarowych. W ramach prezentacji, rundy testowej i bezpośrednio przy eksponatach eksperci omówią szczegółowo cechy produktów, które ułatwią pracę przedsiębiorstwom i kierowcom działającym w branży budowlanej, w transporcie dostawczym, dalekobieżnym i ciężkim oraz w sektorze komunalnym. Pion MAN Services, producenci zabudów i poddostawcy zapraszają do rozmów i dyskusji w MAN Truck Forum oraz na terenie testowym. Nowością tegorocznej imprezy będzie system RIO - nowy otwarty cyfrowy system operacyjny, adresowany do całej branży transportowej, nadający nowy wymiar zarządzaniu w logistyce.
  Dużym zainteresowaniem cieszy się propozycja odbycia krótkich jazd testowych różnymi modelami na trasie testowej lub na drogach publicznych, a także możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej typoszeregów MAN TGX i TGS.
   Po raz pierwszy na MAN Trucknology Days pojawi się nowy pojazd MAN TGE i system RIO. MAN TGE o całkowitej masie dopuszczalnej w przedziale 3,0 - 5,5 ton stanowi uzupełnienie programu produktów MAN o klasę pojazdów lekkich.

Ostatnio zmieniany w piątek, 17 luty 2017 08:48
Zaloguj się by skomentować