Zaloguj się

Bezpłatna konferencja "E-administracja dla biznesu" już wkrótce!

Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zaprasza do udziału w III edycji konferencji e-ADMINISTRACJA DLA BIZNESU 2017 (EAB 2017), która odbędzie się 24 maja br. w Warszawie. Konferencja stanowi platformę wymiany informacji o rządowych planach rozwoju i potrzebach świata biznesu w obszarze e-administracji. Głównym tematem tegorocznej edycji konferencji EAB 2017 będzie wdrażanie obowiązkowego odbioru faktur elektronicznych przez jednostki sfery finansów publicznych. Ponadto zaprezentowane zostaną założenia platformy pośredniczącej e-fakturowania w Polsce.

Podczas konferencji będą omawiane aspekty prawne, wyzwania oraz korzyści związane z procesem obsługi elektronicznych faktur w urzędach. Uczestnicy poznają punkt widzenia przedstawicieli instytucji publicznych, a także dowiedzą się, jak powinno wyglądać krok po kroku wdrożenie elektronicznego fakturowania w administracji. Przedstawione zostaną dobre praktyki w tym obszarze zaczerpnięte z innych krajów. Zwieńczeniem konferencji będzie debata z udziałem ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania uczestników. Konferencja skierowana jest w szczególności do przedstawicieli instytucji publicznych, dyrektorów departamentów finansowych, skarbników, głównych informatyków oraz przedsiębiorców realizujących dostawy dla sektora publicznego.

 

Organizatorami konferencji są Ministerstwo Rozwoju oraz Instytut Logistyki i Magazynowania, który od wielu lata wspiera rozwój e-administracji i wdrażanie e-usług, współpracując z organami publicznymi w kraju i za granicą.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://www.konferencja-eab.pl/

Ostatnio zmieniany w wtorek, 25 kwiecień 2017 09:51
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe