Zaloguj się

Transporeon prezentuje nową generację Mobile Order Management

Pełna przejrzystość, wszędzie, o każdej porze - mobilne zarządzanie zamówieniami to dziś coś więcej niż informacja o aktualnym statusie wysyłki, dokumentacja elektroniczna i zautomatyzowane ETA (przewidywany termin przybycia pojazdu dostawczego). W nowej generacji aplikacji Mobile Order Management (Zarządzania Zamówieniami Mobilnymi) od Transporeon cyfrowo zintegrowane zostają procesy transportowe i partner łańcucha dostaw. Tym samym załadowcy, spedytorzy i odbiorcy towarów mogą efektywniej planować, upraszczać procesy i zwiększać wydajność, obniżając przy tym jednocześnie koszty.

    W marcu 2017 r. Transporeon Group wprowadziła na rynek nową generację swojej aplikacji Mobile Order Management. Bazując na czterech latach intensywnego użytkowania przez klientów tego udanego, opartego na chmurze rozwiązania, Transporeon znacznie poszerzył zakres jego funkcjonalności. W nowej rozszerzonej wersji bogate doświadczenia z najlepszych praktyk firmy włączone zostały do rozwiązań transportowych, obejmując działania od punktu wyjścia do punktu docelowego w różnych branżach.
   Poszerzenie o wartościowe kluczowe funkcje umożliwia dodatkową elastyczność zbierania informacji w czasie rzeczywistym, cyfrowych dokumentacji i ETA, niezależnie od tego, kto realizuje transport - nawet, jeśli są to usługodawcy spoza platformy Transporeon. Aplikacja pozwala na włączenie w prosty sposób wszystkich spedytorów i podwykonawców w cyfrowy łańcuch dostaw, dając w efekcie całkowitą przejrzystość wszystkich procesów.
   Kolejne ulepszenie umożliwia indywidualne dopasowanie aplikacji pod kątem specyficznych wymogów i procesów klienta. Dzięki tej ewolucji Mobile Order Management pozwala klientom dostosować aplikację do potrzeb ich własnego procesu i powiązać w ten sposób efektywnie świat rzeczywisty z cyfrowym.

- Platformą nowej generacji trafiamy w rosnące i zmieniające się potrzeby nadawców i spedytorów na całym świecie - mówi Peter Förster z Transporeon. - W ostatnich czterech latach rozwinęliśmy technologię, zdobyliśmy szeroką wiedzę w zakresie projektów klienckich oraz ich wdrażania, jak również zidentyfikowaliśmy odpowiednie kroki, niezbędne do perfekcyjnego przygotowania wszystkich zainteresowanych. Umożliwia to sprawną integrację i maksimum korzyści

- Bierzemy pod uwagę fakt, że firmy mają różne wymagania i znajdują się w różnych fazach cyfryzacji. Dlatego nasze rozwiązania obejmują kompleksową integrację wszystkich użytkowników platformy oraz wsparcie w 25 językach. Wspieramy załadowców, spedytorów, podwykonawców i kierowców - uzupełnia dr Harald Varel, dyrektor ds. zarządzania produktem w Transporeon. - Nasi klienci nie muszą się martwić o techniczne starzenie się produktu czy konieczność inwestycji w nowe rozwiązania. By sprostać wymaganiom rynku, nieustannie wprowadzamy aktualizacje i oferujemy je naszym klientom.

   Dlatego też firmy takie jak Knauf, międzynarodowy producent materiałów budowlanych i ArcelorMittal, międzynarodowy producent stali, zaufały Mobile Order Management od Transporeon.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 16 maj 2017 13:50
Zaloguj się by skomentować