Zaloguj się

Dystrybutor gier planszowych wybrał Ożarów Mazowiecki

Firma 3xk wynajęła nowoczesną powierzchnię magazynową w Ożarowie Mazowieckim. Najemcę w procesie transakcji reprezentowała firma AXI IMMO.

   Wybór dystrybutora gier planszowych i zabawek padł na nieruchomość prywatnego właściciela, w którym 3xk zajmie ok. 1000 m kw. powierzchni magazynowej oraz ok. 200 m kw. z przeznaczeniem na powierzchnie biurowe i socjalne.
   W związku z szybkim rozwojem naszej działalności poszukiwaliśmy magazynu w pobliżu Warszawy, który spełni nasze oczekiwania pod względem wielkości i jakości.

- Klienci naszego sklepu internetowego oczekują nie tylko konkurencyjnych cen, ale także szybkiej dostawy zamówionego towaru. Zamieniliśmy więc dotychczasowy magazyn na większy, aby utrzymać stany magazynowe niezbędne do sprawnej  realizacji zamówień - komentuje Krzysztof Kozłowski, właściciel 3xk.

- Wyzwaniem w tym procesie była duża dynamika przyrostu sprzedaży naszego klienta, która pociągała za sobą konieczność szybkiego znalezienia powierzchni zgodnej z wymogami firmy 3xk - dodaje Jakub Kokiernak, konsultant działu Industrial AXI IMMO, doradzający w procesie najmu.

   Firma 3xk kładzie szczególnie duży nacisk na zróżnicowanie asortymentu oraz szybkość realizacji zamówień. Jest dwukrotnym laureatem (2015, 2016) rankingu e-Gazele Biznesu tworzonego przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 05 czerwiec 2017 08:05
Zaloguj się by skomentować