Zaloguj się

Karta Oceny Palet zaktualizowana do wersji 6

Karta Oceny Palet, poręczne narzędzie służące do oceny oryginalności i stanu technicznego palet w poolu otwartym, ukazało się w zaktualizowanej wersji 6. Składa się ona z karty zielonej dla palet EPAL, karty zielonej dla palet EUR/UIC i karty czerwonej wspólnej dla obu typów palet.

   Najnowsza wersja kart powstała we współpracy przedstawicieli użytkowników palet zrzeszonych w ECR Polska - producentów żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej, sieci handlowych i operatorów logistycznych, Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Polskiego Komitetu Narodowego EPAL i Związku Producentów Europalet UIC.
   Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji jako współtwórca Karty Ocen Palet jest zdania, że to rozwiązanie od wielu lat przyczynia się do ułatwiania współpracy w łańcuchu dostaw w zakresie rozliczania poolu paletowego. POHiD wspiera inicjatywy, których celem jest usprawnienie funkcjonowania całego łańcucha dostaw żywności.
  ECR Polska to organizacja zrzeszająca firmy branży FMCG, DIY i pokrewnych, wiodących detalistów, dystrybutorów i producentów, a także dostawców usług logistycznych i rozwiązań technologicznych, marketingowych i badawczych dla sektora dóbr szybkorotujących w Polsce. Jej rolą jest utrzymywanie neutralnej platformy dla rozwoju współpracy partnerów handlowych w myśl koncepcji ECR (Efficient Consumer Response).
   Więcej o Kartach Oceny Palet i możliwości ich zamawiania: ecr.pl/projekty/palety/karty-oceny-palet

Ostatnio zmieniany w środa, 07 czerwiec 2017 13:08
Zaloguj się by skomentować