Zaloguj się

Drużyna Bell PPHU Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge - The Fresh Connection 2017

Przedstawiciele firmy Bell PPHU po 3 rundach drugiego etapu światowych zawodów Global Challenge - The Fresh Connection 2017 okazali się najlepsi spośród 21 drużyn z naszego kraju i zdobyli tytuł Mistrza Polski. To pierwszy występ tej drużyny w zawodach GC TFC.

   W regionalnym etapie tegorocznej edycji zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw najlepszym okazał się zespół Bell PPHU. Zwycięstwo oznacza przejście do światowego finału i rywalizację o tytuł mistrza świata z najlepszymi z całego globu. 28 września br. areną tych zmagań będzie Lizbona.
   W tym roku do rozgrywek przystąpiło aż 21 zespołów. Osiągnięty wynik przez zwycięzców - ROI na poziomie 48,01% jest równocześnie najlepszym wśród wszystkich 300 drużyn biorących udział w zawodach. Drugie miejsce zajęła Nexteer Automotive z wynikiem 24,30% ROI, co daje 8. wynik na świecie. Natomiast drużyna Pepsico Logistyka zajęła trzecie miejsce na podium z wynikiem 15,63% ROI (co jest 16. wynikiem na świecie). Warto podkreślić, że dla reprezentantów firmy Bell PPHU jest to debiutancki udział w zawodach.
   Koszty przelotu i pobytu polskich Mistrzów w Lizbonie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie (USA), o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika. Patronat honorowy nad polską częścią zawodów objęła Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza. Pełne informacje o zawodach GC TFC 2017 na www.scmteam.pl

Ostatnio zmieniany w środa, 07 czerwiec 2017 14:02
Zaloguj się by skomentować