Zaloguj się

Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy - e-Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza na Forum Gospodarki Cyfrowej

Tegoroczne Forum Gospodarki Cyfrowej odbędzie się pod hasłem "Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy".  9 listopada 2017 roku w warszawskim kinie Praha spotkają się międzynarodowi eksperci, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji, samorządów oraz zarządy polskich placówek medycznych i szpitali na największej konferencji poświęconej gospodarce cyfrowej. Organizatorem Forum jest e-Izba Gospodarki Elektronicznej.

Forum będzie miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań międzynarodowej gospodarki cyfrowej oraz najważniejszych trendów związanych z cyfryzacją. Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne:

 - BLOK I -  e-commerce - wyzwania i trendy,

- BLOK II - e-medycyna - cyfryzacja w instytucjach medycznych.

Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska Awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej.

Wśród prelegentów pojawią się m.in. eksperci z Fundacji GS1 Polska: dr inż. Elżbieta Hałas i dr Anna Gawrońska. Panie poprowadzą panel dyskusyjny pt. "Standardy na rzecz bezpieczeństwa pacjentów i produktów leczniczych jako wsparcie dla realizacji e-usług na przykładzie elektronicznej recepty".

Więcej informacji na stronie internetowej Forum.  

Ostatnio zmieniany w wtorek, 20 czerwiec 2017 13:41
Zaloguj się by skomentować