Zaloguj się

Diament Forbesa dla LOTOS Kolej

Dynamiczny rozwój LOTOS Kolej został doceniony przez prestiżowy miesięcznik Forbes Polska. Podczas gali Diamentów Forbesa w Sopocie spółka otrzymała wyróżnienie, tym samym zajęła miejsce na podium wśród największych firm na Pomorzu, które osiągnęły najwyższy wzrost swojej wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

    W tym roku na liście Diamentów Forbesa znalazło się 2,4 tysiąca przedsiębiorstw, czyli aż o 25% więcej niż w poprzedniej edycji. LOTOS Kolej była nie tylko trzecia wśród największych firm na Pomorzu, mających roczny przychód w wysokości ponad 250 milionów złotych, ale również została najwyżej sklasyfikowaną firmą transportową w kraju. Analitycy Bisnode Polska przygotowali zestawienie na podstawie metody szwajcarskiej, która łączy metodę majątkową i dochodową.
Anatol Kupryciuk, prezes zarządu LOTOS Kolej oraz Krzysztof Wiktorowicz, członek zarządu spółki odebrali wyróżnienie podczas gali Diamentów Forbesa w sopockim Hotelu Haffner.

- To istotne wyróżnienie dla LOTOS Kolej. Jest to wydarzenie, podczas którego wzięli udział przedstawiciele różnych branż i najprężniej działających firm w województwie. Z niektórymi współpraca biznesowa LOTOS Kolej jest naturalna i należy to wykorzystać. Była to doskonała platforma do wymiany doświadczeń dotyczących specyfiki prowadzenia biznesu w Polsce - powiedział Anatol Kupryciuk, prezes zarządu LOTOS Kolej.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 20 czerwiec 2017 13:48
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe