Zaloguj się

PEKAES w nowoczesnej odsłonie

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

PEKAES, czołowy operator logistyczny zmienia swoją identyfikację wizualną. Nowa kolorystyka, hasło i piktogramy odzwierciedlają specyfikę działania firmy, która stawia na innowacyjność i dynamikę we współpracy z Partnerami. 

   More than expected - to nowe hasło Grupy PEKAES, które odtąd będzie widniało w logotypie operatora, na stronie internetowej oraz w materiałach marketingowych. Podkreśla ono kompleksowość usług oferowanych Klientowi przez Grupę PEKAES, która w połączeniu z wysokiej jakości serwisem i obsługą klienta pozycjonuje Grupę jako rzetelnego i wiarygodnego partnera. 

- Doskonale rozwinięta sieć dystrybucji krajowej i międzynarodowej wraz z szerokimi możliwościami jakie dają klientom usługi intermodalne - w tym unikatowa usługa drobnicy kolejowej - jest dobrze odzwierciedlona przez nowe hasło PEKAES. Ponieważ Grupa PEKAES działa na rynkach europejskich i nie tylko, zależało nam, aby przekaz był zrozumiały również dla naszych zagranicznych klientów i partnerów - dodaje Maciej Bachman, prezes zarządu, PEKAES.

   Zmiana wizerunku marki została również zaakcentowana poprzez dodanie koloru pomarańczowego, który stanowi uzupełnienie dotychczasowej palety barw korporacyjnych. Natomiast dla kluczowych segmentów i produktów Grupy zaprojektowano nowe ikony. Subtelna i nowoczesna linia graficzna piktogramów zdecydowanie podkreśla charakter firmy.

- Postanowiliśmy uzupełnić paletę barw korporacyjnych o kolor pomarańczowy, który jest symbolem energii i młodości. Poprzez nową identyfikację wizualną chcemy zaakcentować, że PEKAES to dynamicznie rozwijająca się firma, z szerokim portfolio produktów, która nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale proaktywnie poszukuje najbardziej efektywnych rozwiązań - informuje Joanna Więckowska, kierownik Działu Marketingu i Komunikacji PEKAES.
Obecnie Spółka pracuje nad stroną internetową, której nowe funkcjonalności zaprezentuje już wkrótce.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 20 czerwiec 2017 13:46
Zaloguj się by skomentować