Zaloguj się

Specjalista od co-packingu w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Firma Multilogistyka wynajęła 1300 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Najemcę w procesie wyboru powierzchni i negocjacjach warunków najmu reprezentowała agencja AXI IMMO.

   Multilogistyka to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca szeroki zakres usług logistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem co-packingu. Operator logistyczny specjalizuje się w obsłudze klientów z branży kosmetycznej, spożywczej i suplementów diety. Świadczy wszelkie usługi związane z co-packingiem, w tym: przepakowywanie produktów z opakowań zbiorczych w jednostkowe, tworzenie zestawów promocyjnych, dołączanie gratisów, etykietowanie, metkowanie czy pakowanie gotowych zestawów na palety.
   Firma Multilogistyka wynajęła 1300 m kw. w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów.

- Poszukiwaliśmy nowoczesnej powierzchni magazynowej w pobliżu Warszawy, która spełniałaby najwyższe standardy, a jednocześnie była położona w dogodnej lokalizacji pozwalającej na organizację szybkiego i efektywnego łańcucha dostaw - komentuje Michał Bąk, dyrektor handlowy w Multilogistyka.

- Klientowi zależało na lokalizacji z szybkim dojazdem do stolicy oraz wysokiej jakości powierzchni spełniającej wymogi związane z obsługą branży spożywczej i kosmetycznej. SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów okazał się optymalnym wyborem - dodaje Danuta Dzierżak, Associate Director Industrial & Logistic AXI IMMO.

   SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa - Poznań - Berlin), zaledwie 16 kilometrów od centrum Warszawy. Inwestycja może docelowo zaoferować ponad 86 000 m kw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję. Jest to jeden z czterech parków SEGRO w rejonie aglomeracji warszawskiej, obok SEGRO Business Park Warsaw, Żerań; SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn oraz SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 22 czerwiec 2017 13:40
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe