Zaloguj się

ArchiDoc digitalizuje obieg dokumentów w ROHLIG SUUS

ArchiDoc z Grupy OEX wdrożył pierwszy etap kompleksowej usługi mającej na celu usprawnienie procesów biznesowych jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce.

    W ramach współpracy ArchiDoc wdraża w ROHLIG SUUS Logistics system łączący funkcjonalności oprogramowania klasy BPM i DMS, który automatyzuje obieg dokumentów transportowych i finansowych operatora. Rozwiązanie skraca czas obsługi dokumentacji i ułatwia monitorowanie bieżących rozliczeń z kontrahentami. Spółka z Grupy OEX odpowiada także za digitalizację dokumentów papierowych oraz wsparcie procesu obsługi klientów ROHLIG SUUS.

- Z uwagi na rosnącą skalę naszego biznesu zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania, które ułatwi nam zarządzanie kluczowymi procesami. Wynika to ze strategii naszej firmy, w której jednym z priorytetów jest digitalizacja. Automatyzacja elektronicznego obiegu dokumentów i szybki dostęp do danych zapewnia utrzymanie wysokiego standardu obsługi naszych klientów, który konsekwentnie podnosimy - powiedziała Teresa Bukalska, Project Manager z ROHLIG SUUS Logistics.

   Rozwiązanie wdrażane w ROHLIG SUUS bazuje na technologii firmy WEBCON i autorskiej platformie ArchiDoc - INDO. Oprogramowanie umożliwia integrację z systemami klienta i bezproblemowe udostępnianie zarejestrowanych w nim danych. Jednolity interfejs pozwala na proste dołączanie użytkowników do kolejnych zdefiniowanych w systemie procesów i obiegów. Platforma, dzięki prostej obsłudze, może być samodzielnie rozwijana przez klienta.

- Usługi ArchiDoc uwzględniają specyfikę biznesu klientów i umożliwiają optymalizację obszarów, które przekładają się na efektywność ich codziennej pracy. Połączenie naszego know-how i technologii pozwala w wymierny sposób skrócić czas realizacji poszczególnych procesów i ograniczyć ich koszt - mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc SA.

   Uruchomienie pierwszego etapu usługi zostało poprzedzone dokładną analizą wymagań klienta. Kolejnym etapem było wspólne zaprojektowanie rozwiązania wpasowującego się nie tylko w aktualne, ale i przyszłe potrzeby ROHLIG SUUS.

- Rozwiązania technologiczne są integralną częścią naszych usług. Możemy udostępniać je w modelu Software as a Service, co pozwala zamienić koszty stałe na zmienne i elastycznie dopasować je do rzeczywistych potrzeb klienta - dodaje Konrad Rochalski.

   W ramach usługi ArchiDoc odpowiada także za wsparcie techniczne i serwisowe klienta. ROHLIG SUUS Logistics to jedna z największych firm logistycznych w Polsce, działająca na rynku globalnym. Oferta operatora obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 17 lipiec 2017 10:26
Zaloguj się by skomentować