Zaloguj się

Powiększyliśmy swoją flotę 3-krotnie

  •  Artykuł sponsorowany
  • Kategoria: Logistyka
Polecamy! Powiększyliśmy swoją flotę 3-krotnie

Rozwój jest kluczowym słowem w poniższej wypowiedzi naszego stałego klienta. Bardzo nas to cieszy, bo razem z takimi właśnie firmami jesteśmy w stanie zmienić postrzeganie faktoringu w Polsce. Finansowanie faktur staje się sprytnym sposobem na zwiększenie obrotów, a nie tylko ratunkiem w potrzebie. 

Aneta Dobrowolska-Tora, prezes zarządu w firmie Eight Horses Sp. z o.o.
Tym razem na nasze pytania odpowiedziała pani Aneta Dobrowolska-Tora, prezes zarządu w firmie Eight Horses Sp. z o.o.

 

Dlaczego zdecydowaliście się Państwo na współpracę z inviPay.com?
O inviPay.com dowiedzieliśmy się z Internetu. Podczas przeglądania stron internetowych o zarządzaniu płynnością w firmach transportowych jeden z linków wskazał możliwość pozyskania płatności za fakturę w ciągu 24 godzin i to zdecydowało.
Szukaliśmy od jakiegoś czasu rozwiązania, które pozwoliłoby pozyskiwać należności w terminie jednodniowym, ale z zachowaniem 100% wartości faktury bez dzielenia jej,  jak robi to większość firm faktoringowych. Zwykle wypłacają one 80% wartości faktur, a po zrealizowaniu przelewu przez płatnika pozostałe 20%. W transporcie i spedycji terminy płatności ulegają wydłużeniu przez samych odbiorców.
Coraz częściej faktyczny termin wypłaty jest to 60-120 dni. Rynek transportu zaczął wreszcie opierać się na zasadach fair play, ale niestety, w dalszym ciągu należności spływają z opóźnieniem. Powoduje to taki stan, że transport na każdej fakturze wypłaconej w przedziale 50-120 dni traci średnio 10% wartości, z czego wiele mikrofirm nie zdaje sobie sprawy.
Dopiero po dokładnych analizach, rzetelnym oszacowaniu kosztów utrzymania i bardzo systematycznych wyliczeniach rentowności można zauważyć, jak bardzo jest potrzebny szybki dostęp do środków. "Potrzebny" to jest mało powiedziane. On jest przede wszystkim opłacalny.
InviPay.com spełnia nasze oczekiwania co do szybkości działania, elastyczności, a także wysokiego zaangażowania samego zespołu. Według naszej oceny inviPay.com jest liderem na rynku w swojej branży.

Co daje inviPay.com, czego nie dają inni?
Przede wszystkim czego nie wymaga, bo to zwłaszcza nam się podoba.  Brak tu wielu wymogów, które musi spełnić firma u konkurencji. A daje możliwość bezpośredniej komunikacji z klientem na najwyższym poziomie, możliwość osobistego kontaktu przez 13 godzin dziennie i niespotykane otwarcie na potrzeby klienta.

Jak długo Państwo korzystacie z naszych usług?
Z inviPay.com pracujemy od początku ich istnienia czyli półtora roku i nie zamierzamy się rozstać.

Jak ta współpraca wpłynęła na rozwój firmy?
Wymierne efekty? Dzięki współpracy z inviPay.com nasza spółka powiększyła swoją flotę 3-krotnie wliczając podwykonawców, otworzyła dwa oddziały własnej spedycji dzięki czemu pozyskała prawie 200 nowych klientów z całej Europy i około 100 podwykonawców. Współpraca jest bardzo dynamiczna i daje duże możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. Myślę, że jest to doskonały przykład kooperacji na najwyższym poziomie przy zachowaniu najwyższych standardów dbania wzajemnie o swoje firmy.

Życzę każdemu przedsiębiorcy takiego partnera w biznesie jak inviPay.com!
 
Zawsze możesz zadać nam pytanie, chętnie udzielamy wszelkich wyjaśnień, dotyczących naszych usług. Zadzwoń: 22 295 11 58

Rozmowa została przeprowadzana 2 czerwca 2017 r.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 31 lipiec 2017 08:43
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe