Zaloguj się

Kuehne+Nagel zajmie 56000 m kw. w parku logistycznym P3 Piotrków

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

P3 Logistic Parks kontynuuje intensywny rozwój, rozpoczynając budowę magazynu o powierzchni 61 000 m kw. w parku logistycznym P3 Piotrków w centralnej Polsce. Głównym najemcą obiektu, który zajmie 56 000 m kw. będzie Kuehne+Nagel.

   Od początku roku, zgodnie z zapowiadaną strategią, P3 rozpoczęło budowę magazynów w każdym z parków w Polsce. Najnowsza rozpoczęta inwestycja to magazyn w pełni dostosowany do potrzeb firmy Kuehne+Nagel. Zostanie wyposażony w chłodnie o powierzchni prawie 6000 m kw., magazyn wysokiego składu, magazyn kompletacji i magazyn kosmetyków. Wszystkie operacje wykonywane będą na terenie jednego budynku. W obiekcie zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania energooszczędne, takie jak oświetlenie LED i panele PIR. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na styczeń 2018 r.

- Jesteśmy zadowoleni, że tak rozpoznawalna marka jak Kuehne+Nagel obdarzyła nas zaufaniem. Efektem długotrwałych negocjacji było znalezienie budynku, który spełni oczekiwania najemcy i umożliwi bezproblemowe prowadzenie operacji dla jego klienta. Wybór parku P3 Piotrków potwierdza, że jest to doskonała lokalizacja, pozwalająca realizować dystrybucję i magazynowanie o zasięgu ogólnopolskim - powiedział Piotr Bzowski, Leasing & Development Director P3 w Polsce.

- Powierzchnia, którą zaoferowało P3 umożliwi prowadzenie wszystkich operacji dla naszego klienta w jednym miejscu, co jest dużym atutem i było jednym z czynników decydujących o wyborze zaraz obok doskonałej lokalizacji - powiedział Ingo Goldhammer, Managing Director w Kuehne+Nagel Polska.

   P3 Piotrków obejmuje 90 105 m kw. istniejącej powierzchni magazynowej oraz grunt umożliwiający wybudowanie kolejnych 400 000 m kw. Lokalizacja parku w centralnej części Polski sprawia, że jest to doskonałe miejsce do prowadzenia dystrybucji o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym.

Ostatnio zmieniany w środa, 06 wrzesień 2017 10:04
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe