Zaloguj się

Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy - serdecznie zapraszamy na Forum Gospodarki Cyfrowej

9 listopada 2017 roku w kinie Praha w Warszawie spotkają się międzynarodowi eksperci, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji, samorządów oraz zarządy polskich placówek medycznych i szpitali, dzięki którym Forum stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań globalnej gospodarki cyfrowej oraz międzynarodowych trendów.

Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne:

 - BLOK I -  e-commerce - wyzwania i trendy,

- BLOK II - e-medycyna - cyfryzacja w instytucjach medycznych.

Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska Awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej.

Gospodarka cyfrowa, która obejmuje przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, e-commerce oraz firmy działające w Internecie, będzie miała ogromny i trwały wpływ na wszystkie aspekty biznesu i społeczeństwa. Forum będzie miejscem wymiany myśli oraz sprawdzonych rozwiązań cyfrowych. W tym roku najważniejszym tematem Forum będzie kwestia cyfryzacji polskiej medycyny. Wspólnie z ekspertami z branży internetowej, naukowcami, ambasadorami e-medycyny oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) stworzono dla instytucji opieki medycznej praktyczny program wdrażania e-medycyny krok po kroku. Wśród prelegentów pojawią się m.in. eksperci z Fundacji GS1 Polska: dr inż. Elżbieta Hałas i dr Anna Gawrońska, które poprowadzą panel dyskusyjny pt. "Standardy na rzecz bezpieczeństwa pacjentów i produktów leczniczych jako wsparcie dla realizacji e-usług na przykładzie elektronicznej recepty".

Więcej informacji na stronie internetowej Forum.  

Ostatnio zmieniany w środa, 18 październik 2017 12:08
Zaloguj się by skomentować