Zaloguj się

DSV Solutions rośnie w Sosnowcu

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

DSV Solutions, operator specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach logistyki kontraktowej, rozszerza zakres swoich operacji w rejonie Sosnowca. Nowe projekty obejmą otwarcie drugiej oraz powiększenie dotychczasowej lokalizacji oraz rozwój nowych technologii.

    DSV Solutions uruchamia w sumie 15 tys. m kw. nowej powierzchni dedykowanej dla swoich klientów. Oddział zlokalizowany w Panattoni Park Sosnowiec urósł tym samym o dodatkowe 5 tys. m kw., które przeznaczone jest dla projektu z obszaru automatyki przemysłowej i obsługi just-in-time. Poza zaawansowanymi rozwiązaniami systemowymi, wdrożenia dla klienta obejmują również rotomaty z systemem pick-to-light, pozwalające na szybką obsługę wielu tysięcy SKU asortymentu w bardzo krótkim czasie. Drugi oddział DSV Solutions zostanie uruchomiony w nowej inwestycji Goodman Sosnowiec dla projektu z branży automotive dla znanego, globalnego producenta części zamiennych. Start projektu o docelowej powierzchni 10 tys. m kw. planowany jest na kwiecień 2018 roku.

- Konsekwentną strategią DSV Solutions jest rozwój zaawansowanych rozwiązań dla wsparcia procesów logistycznych i rozwój projektów o wysokim poziomie skomplikowania. Sosnowiec stanowi jedną z naszych strategicznych lokalizacji, w której prowadzimy inwestycje. Obejmują one nie tylko nowe powierzchnie, wyposażone w nowoczesne technologie, ale także rozwój lokalnych zespołów wsparcia naszych klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu dysponujemy w regionie silnym zespołem, który w każdej chwili jest gotowy do udzielenia wsparcia oraz konsultacji w zakresie inżynierii procesowej - powiedział Piotr Wojtkowski, dyrektor sprzedaży i projektów logistycznych DSV Solutions.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 26 październik 2017 13:33
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe