Zaloguj się

Nagroda Polskiego Towarzystwa Logistycznego 2018 dla najlepszego projektu

W środę 23 maja 2018 r. w Poznaniu, podczas uroczystej wieczornej Gali w ramach Polskiego Kongresu Logistycznego „LOGISTICS 2018” zostanie wręczona Nagroda Polskiego Towarzystwa Logistycznego 2018. To już dwunasta edycja konkursu o tę prestiżową nagrodę, którą Polskie Towarzystwo Logistyczne wyróżnia projekty logistyczne realizowane przez polskie przedsiębiorstwa.

Laureaci poprzednich edycji konkursu startowali później z powodzeniem w konkursach European Award for Logistics Excellence Europejskiego Towarzystwa Logistycznego, a dwa z tych projektów znalazły się w trójce najlepszych. Świadczy to zarówno o randze nagrody PTL, jak i o jakości polskich projektów logistycznych. O Nagrodę PTL mogą ubiegać się przedsiębiorstwa zarejestrowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a zgłaszany projekt powinien dotyczyć wdrażania innowacyjnych technologii lub nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych, a także innych rozwiązań nakierowanych na usprawnienia procesów logistycznych. Projekt musi zostać zrealizowany w praktyce, bowiem nie dopuszcza się prac teoretycznych, czy tylko opisów zamiaru realizacji.


Polskie Towarzystwo Logistyczne nagradza nie tyle same przedsiębiorstwa, co właśnie projekty przez nie realizowane. Chodzi zatem o przedsięwzięcia podejmowane przez pojedyncze firmy, konsorcja partnerów współpracujących w łańcuchach dostaw, a także bardziej złożone zespoły projektowe.


Regulamin i terminarz konkursu, a także formularze: zgłoszeniowy (I etap konkursu) i opisu projektu (II etap konkursu) można znaleźć na stronie PTL: www.ptl.net.pl
Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2018 (www.logistics.pl) i, oczywiście, do udziału w tej imprezie.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 28 listopad 2017 10:13
Zaloguj się by skomentować